Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább? és nemis...

Nem bírom tovább? és nemis tudnám tovább bírni?

Figyelt kérdés
7 éve "vagyok" kapcsolatan, mennyasszony vagyok még!4,5 éve gyereket akarunk/tunk!ki derült hogy a vőlegényem 2 hónapja csal egy csitrivel!;-(minden álmom fuccsba ment!depressziós típus vagyok!Nem hülyeség esküszöm amit mondok, de öngyilkos akarok lenni!eyszer már le állítottak!de én ezt nem bírom!;-(mit csináljak meg hogyan!Komolyan;-(
2012. febr. 2. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy ilyen f@szkalap miatt akarnál öngyilkos lenni? Jut neked ettől jobb is, de ha nem, akkor is jobban jártál, hogy most derült ki, mint később.

Ha nem vagy kapcsolatfüggő, kihevered, csak bőgd ki magad valaki vállán.

Az a baj, hogy életedet a kapcsolat köré építetted, és ezért most nincs mibe kapaszkodni. Mindig legyen több életcélod!

Én számtalanszor összeomlottam, és eddig mindig felálltam, én is meglepődtem ezen. Csak ne add fel!

2012. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!