Szerintetek mit tanuljak tovább, ha művészi beállítottságúnak érzem magam, de sajnos semmilyen művészi területen nem képeztem magam - így, huszonévesen pedig már nem is tudnám behozni a lemaradásom. Milyen pályán lehetnék mégis sikeres és boldog?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Konkrétan mi áll hozzád közel?

2012. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg zene, az irodalom, de az építészet, festészet/ rajzolás is érdekel - de tényleg, nagyon képzetlen vagyok...
2012. jan. 2. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, de 30-as éveim második felében.... Képzem magam munka mellett, aztán ki tudja...


Eddig mit tanultál?


De ami a legfontosabb: legvadabb álmaidban mi vagy...? Író...? Zeneszerző...?

2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig bölcsészkaron tanultam. Csak néha annyira zavar, hogy nem tudok játszani egy hangszeren sem, a hangom is képzetlen, meg nem is értem, hogy épül föl egy zenemű/zeneszám... Meg olyan jó lenne könnyedén lerajzolni bármit, amit akarok. Ennyi idősen már úgyse lehet a művészetre alapozni sajnos, szóval egyéb ötleteket várok.
2012. jan. 2. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Tudod-e, hogy Jászai Joli néni nyugdíjig pedagógus volt, és 77 évesen lett színésznő? Közel 100 éves koráig játszott színházban, filmben... 101 évet élt.

Figyelj, az álmaidnak sosem késő, én azt mondom, fejezd be az egyetemet, ha már alig van hátra, s közben csináld, ami felé visznek a vágyaid. A vágyak a belénk ültetett iránytűk, hogy merre van a dolgunk... Azért kérdezgetem, hogy legmerészebb álmaidban mi vagy, mert a szerint lehet orientálódni... Elárulod?

2012. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát.. konkrétan nem tudom, csak azt, hogy az átlagnál fogékonyabb vagyok a művészi dolgokra, és érzékenyebb. Szerénytelenség ide vagy oda, de jó színésznek is tartom magam - probléma nélkül el tudok játszani hangulatokat (a beleérző képességemet fejlettnek találom)... Szeretném a velem született képességeimet annyira kifejleszteni, hogy elismert, közismert legyek. Ezen, hogy minek képzelem el magam legszívesebben, még gondolkozom.

Köszi.

2012. jan. 2. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztára, mintha magamat hallanám... Még nekem sem tiszta, hogy melyik leginkább, többfelé megyek egyszerre...

Megbeszélhetjük ezt privátban? Szívesen beszélgetnék Veled erről.

De most megyek aludni, jóéjt!

:)

2012. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!