Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri esetleg az...

Valaki ismeri esetleg az "ANNUSKA" mesét? Hogy lehetne megtalálni? A pontos címét nemtudom.

Figyelt kérdés
"Annuska körbe körbe jár,de minden csendes este már.""Alszanak mélyen csendesen,ne forgolódj tovább te sem.Aludj,reggel a kakas majd kiált,és felébred újra a világ."

2012. febr. 3. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Fél éve keresem kb. de sehol semmit nem találok... :( Kicsiként olvasták a szüleim, főleg apukám. Imádtam. Amikor az oviban nagycsoportban nekünk kellett alvás előtt mesét mondani, ezt mondtam el, könyv nélkül. Voltak a könyvben ábrák, hogy kell elmutogatni egy-egy állatot árnyjátékkal. Ha rágondolok, mindig sírnom kell, úgy szerettem..

Én 20 éves vagyok most, te mennyi vagy?

2012. márc. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


INGE GÜRTZIG - AZ ERDEI HÁZ


Feleségemnek is egyik nagyon kedves meséje volt gyerekkorában (minden este el kellett neki mesélni :). Mi is évek óta kerestük már, mivel sem a címét sem a szerzőt nem tudtuk. Hosszas keresgélés után, kép alapján, anyukájának sikerült találni egy használt példányt a vaterán.


Máshol nem nagyon láttam eladót, így ha valakit érdekel, akkor szívesen beszkennelem...

2013. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!