Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan termek, amit lehetol...

Van olyan termek, amit lehetoleg mindig csak a Tescobol vesztek? Melyik az?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nincs. Mi nem járunk a Tescoba. A múltkor véletlenül betévedtünk, mert véradás volt és vért adtam, így nem mentünk máshova vásárolni.

Mi Intersparba és Lidl-be járunk. Meg is bántam, hogy bementünk. Mit ne mondjak egyáltalán nem olcsóbb, mint más. Sőt voltak dolgok, amelyek kifejezetten drágák voltak, pl. kávét kellett vennünk, sokkal drágább volt, mint a Lidl-ben vagy a Sparban (Karavánt, vagy sárga Jacobsot szoktunk venni)

2009. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nincs. Én havonta/kéthavonta egyszer megyek tescoba, lisztet, olajat, cukrot venni. Mást nem veszek ott, arra ott a közért, hentes, piac.
2009. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nincs. Szintén Lidl-be, vagy Intersparba járok. A Tesco drága, és vacak termékeket árul.
2009. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Van. WC papírt, és Tescos szénsavas vizet. Kaját nem merek, mert már jártam úgy a fagyasztott pizzával, hogy zöld volt, mikor be akartam rakni a sütőbe. Ja, és a lejárati időn belül volt.
2009. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
liszt,száraztészták,étolaj,ezeket mindig ott veszem,és ált.a nagybevásárlás ott zajlik
2009. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mi a tescoban vásárolunk, de nem a tescos termékek miatt, olyat nem veszünk, viszont minden megtalálható ami kell,
2009. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Wc papír, tisztítószerek, cukor, liszt olaj.

Friss élelmiszert, zöldséget nem vennék ott. Van pék, hentes, zöldséges. Inkább megyek 2 naponta egy kört, de friss és jó árut viszek haza.

2009. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi lila tescos pelenkat es vizet szoktunk venni.
2009. jún. 1. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ásványvizet és lila tescos pelenkát mindig ott szoktunk venni, és ha leárazás van a ruhaosztályon, akkor oda is betévedünk :-)
2009. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!