Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit bántál meg a legeslegjobba...

Mit bántál meg a legeslegjobban az életedben és mi az amit abszolút nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam: Azt, hogy nem voltam erős jellem soha, és mindig irányított valaki, aminek az lett a következménye, hogy most itt állok egyedül és nem találom az utam. :(


Nem bántam meg: Hát ilyen nem nagyon van, de talán az, amikor elmentem egy tehetségkutató műsorba, és egy darabig tovább jutottam.

2009. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam,hogy engedtem,hogy apám döntse el a jövőmet,hogy milyen szakmát tanuljak,hogyan éljek.

Nem bántam meg,hogy megszületett a fiam.Imádom őt is,meg a páromat is,és ez kárpótol mindenért.

2009. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek ilyen dolgok. minden jó döntésben, dologban van valami, amit megbánok, de ugyanakkor a rosszakban is van valami, amit nem. de azt megbántam, hogy 4-ben nem mentem el egy táborba. azt pedig nem, hogy azt az egyetemet választottam, amelyiket.
2009. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam: hogy nem hívtam fel akkor apát, és azt hogy nem léptem eggyel arréb a mozgóajtónál. :s


Nem bántam meg: hogy nem vettem el a pénzt. :)

2009. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

megbántam,hogy abba hagytam a néptáncot:'( és hogy mindig veszekedtem tesómmal,s most is néha,pedig szeretem és ő azt gondolja h nem:(((

nem bántam meg,hogy nem azt csináltam amit apám mondott,hogy nem csicskáztam,hanem lázadtam...bár most már szinte nem is szól hozzánk,se tesómhoz se hozzám:S

14/L

2009. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sok lehetőséget elszalasztottam, amit megbántam
2009. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam, hogy pettingeltem egy olyan fiúval, akit nem szerettem, csak annyira jól manipulált, hogy odaadtam magam, és megbántam, hogy életem Szerelmét nem győzködtem jobban, hogy maradjon velem, és túl hamar elengedtem.


Nem bántam meg, hogy rengeteget tanultam és szorgalmas voltam.

2009. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg, hogy 17 évesen megtartottam a babámat, hiszen azóta férjhez mentem az apához és megszületett a második lányunk is.


Megbántam, hogy nem tanultam nyelvet addig, amíg ingyen volt (iskola). A lustaságom miatt most súlyos ezreket kell fizetnem az órákért.

2009. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!