Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják néhányan a...

Miért utálják néhányan a magyarságot, meg hogy magyarnak születtek?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam egy ilyen kategóriájú kérdést, és írta a válaszoló, hogy ő nagyon utálja a magyarságot, meg az egész hungarista dolgot. Azt még elhiszem, hogy nem hungarista, de hogy utálja az országunkat? Ez olyan, mintha a saját népére mondaná, hogy utálja (gyakorlatilag azt is mondta).

Milyenek ezek az emberek?



2012. febr. 4. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább az országot utálják szerintem...
2012. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem.

Ez az ország már tényleg el van cseszve.

2012. febr. 4. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nemkicsit.
2012. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zeronibble ***** válasza:
Éhes ember mond marhaságokat. Persze ha egyszer végiggondolná becsülettel a kérdéskört, akkor könnyen lehet, hogy tartózkodna még lehangoltan is a hasonló megnyilvánulásoktól. Egyrészt elismerné, hogy mások is könnyen lehetnek ugyanattól feszültebbek, amitől ő maga is. Másrészt nem feketén és fehéren látná az okokat. A mi hibánk is a helyzet, nyilván. De ha kizárólag rajtunk, hétköznapi embereken múlt volna... Túlnyomórészt jóravaló, jó emberek vagyunk. Csak a sebeink...
2012. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok éhes ember, de gusztustalan az egész, és sajnos szégyen magyarnak lenni. A magyar ember is nagyon gáz alapvetően, neveletlen, bunkó, paraszt, ha külföldön vagyunk, mindig kiszúrom, ki a magyar, általában az, aki a legszánalmasabban viselkedik - igazam is szokott lenni. Szóval ezért. Alig várom, hogy legyen pénzem, és elhúzhassak... vissza sem jövök, nincs miért.
2012. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csalódott bennük, és már neki ég a képe a vezetőink miatt, és nem akar velük közösséget vállalni. Szégyenli miattuk, hogy magyar. Úgy gondolja, hogy őt is az alapján ítélik meg, amit magyarokról közvetít a média kint...
2012. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez van.
2012. febr. 5. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert összekeverik a kormányt az országgal, az államot a nemzettel és az egyént a csoporttal.

Bár azt mondják, de nem a magyarságot utálják, vagy az országot, hanem a korrupt és kizsákmányoló cégeket és államszervezetet.

Nem a magyar embereket utálják (pl. engem), hanem a bunkókat (akikből máshol is vannak bőséggel).


Csak egyszerűbb általánosítani, és mondani egy valamit (magyarok, egész ország), mint elgondolkozni, és megnevezni azt, amit tényleg utál.


Szóval ezek az emberek csak puffogtatják, hogy utálják a magyarokat, de ha megkérdezed, hogy "akkor a dédapádat is utálod?", akkor vagy nyel egyet és elgondolkozik, vagy azt mondja, hogy igen.

A második esetben pedig azzá válik, amit utál.


Ez a véleményem.

2012. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
miért milyenek azok az emberek akik nem képesek kimászni egy szavazásra hogy a külföldön élő magyarok is magyar állampolgárok lehessenek_?Van rá okunk hogy szeressük őket?
2012. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!