Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Játszok egy játékkal a neve...

Játszok egy játékkal a neve Counter-Strike 2D. Nem érdekelt ki mit mond. Én lenyomtam a cs2d-vel 2 évet! De most mitha unám. Szóval valaki nem tudna pár játék címet írni? Kösz előre is

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Counter Strike 1.6, Counter Strike Souce, Team Fortress 2, Assassin's Creed sorozat, Battlefield 3, Call of Duty sorozat, Crysis sorozat, Medal of Honor sorozat. Én a Team Fortress 2-t ajánlanám mellesleg, a Counter Strike: Source motorja hajtja, és iszonyú jó játék. 9 kaszt van, rengeteg pálya, sok item, sapkák, fegyverek, festékek, stb. És ráadásul teljesen ingyenes.
2012. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy időben én is játszottam, de 1 hónap után meguntam.Van pár alap: Ikariam, Battlestar Galactica, Aqw, többi cs, call of duty, metin, de én inkább nem játszok hanem animációzok.A Battlestar Galactica Online (BSGO) jó, filmről készült, 3 d grafika éstök király.Ne használj hcket, mert így unod meg a játékokat!!(Ha túl könnyű nem érdekel senkit)
2012. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!