Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet ha apumat megrázt...

Mi történhet ha apumat megrázta az áram?

Figyelt kérdés

Ma apum szerelte a bojlert és emgrázta az áram.levolt földelve de megrázta.és most fáj az a keze amit megrázott az áram és mondta is hogy furán érzi magát.

mi történhet,vigyük korházba vagy valami? kb 2 órája történt.


2012. febr. 5. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha átmehetett a szívén az áram, akkor mindenképp, mert leállhat még órákkal utána is.
2012. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyétek be a Sürgősségi Betegellátóra! Engem egyszer megrázott, 1 egész napot töltöttem ott, csomó kivizsgálás, stb.
2012. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már lefeküdt aludni,és mielött elment szolt anyumnak hogy figyeljen rá néha mert fáj a keze
2012. febr. 5. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem árt, ha beviszitek. De ne aggódj, minél több idő eltelik, annál kisebb az esély, hogy baja lesz.

Én nyáron nyúltam bele ügyesen a vezetékbe (annyira ügyeltem az egyik konnektor szerelésénél, nehogy belenyúljak, hogy a mellette lévő vezetéket sikerült megsimogatnom), utána pár óráig elég rosszul voltam, meg fájt is rendesen, de túléltem. Nekem apukám egy órával később jött haza, és azt mondta, hogy ha már eddig megmaradtam, akkor nem lesz bajom.

Mindazonáltal nem árt, ha beviszitek és megnézik. No meg ha gáz van, a kórházban van mód az azonnali újraélesztésre.

23N

2012. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha nemvisszük ma be hanem csak holnap reggel?az nagy baj lenne?
2012. febr. 5. 21:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem is hogy semmi baja nemlesz.lehet kicsit hülyén hangzik de nemérdekel nagyona aggodom a apum miatt most.lehet nemis elaszok egy ideig. pedig honlap suli. 15f
2012. febr. 5. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni. Anyukád majd ügyel rá. És ne aggódj. Holnap már szerintem felesleges bevinni, ha addig minden oké, akkor már nem lesz gond :) De 99%, hogy már nem lesz baja :)
2012. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
msot kicsit megnyugodtam:)köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!