Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy akinek...

Miért mondják, hogy akinek eddig kevés volt a fizetése, annak még kevesebb lesz, akinek sok volt, még több lesz?

Figyelt kérdés
Azt értem,hogy aki eddigis keveset keresett,még kevesebbet kap az adók miatt,és miegymás miatt.De többet kapni hogy lehet?Főleg,annak,akinek ígyis sok volt?Elmagyarázná nekem valaki?
2012. febr. 5. 23:12
 1/6 A kérdező kommentje:
ja,és nem akarok politikai vitát kiváltani ezzel a kérdéssel,egyszerűen nem vagyok otthon ebben a témában,de ez érdekelne :)
2012. febr. 5. 23:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Haha, ez féltve őrzött titok.
2012. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert megszűnt a felső adókulcs. Bár utána visszaj9ött mint szolidaritási adó, tehát nem igaz már, hogy aki sokat keresett, az most még többet. Most már mindenki kevesebbet keres.
2012. febr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert általában az új évvel a fizetéseket is emelik.

Aki eddig keveset keresett, annak az emelés nem ellensúlyozza az adójóváírás megszüntetését.

Aki sokat keresett, annak részint nem volt adójóváírása, mert nem volt rá jogosult, így nála ez nem játszik szerepet. Másrészt a fizetés emelése összegben nagyobb, mint a keveset keresők fizetés emelése, így ellensúlyozni tudja a szolidaritási adó miatti levonást.

2012. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert ez az i.gazság
2012. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy ez az igazság,csak nem értettem,hogy miért..de már értem,és köszönöm a válaszokat!:)
2012. febr. 7. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!