Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság egyre kevesebb a...

Manapság egyre kevesebb a kérdésere a válasz, főleg az értékelhető, Miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ide is beütött az apokalipszis. Bár ha most baromi vicces akarnék lenni, akkor írnek valami poénos, teljesen értelmetlen vackot, amire azt gondolnád, á ez is értékelhetetlen, jé tényleg!
2012. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert a normális embereke akik segítőszándékkal voltak itt,mára már borzalmasnak találják ezt az oldalt,és törölték magukat vagy egyre ritkábban jönnek fel..

Akárcsak én.Volt idő amikor GY.K függő voltam,mert mindennap itt voltam.Manapság jó ha 2 hetente feljövök pár percre..De mivel nem látom,hogy jobb lenne,így ezt is csökkenteni fogom..

2012. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet. Közoktatás,tanfolyamok kategóriában vannak még segítőkész emberek. A többi kategóriáról viszont nem nyilatkozok, mert ami ott megy az már tényleg szánalmas xd (lásd: ezotéria)
2012. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert buta vagyoook!
2012. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni a kérdések színvonalát is. Nagyon sok olyan kérdés van, amire fizikai képtelenség értelmes választ adni.
2012. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"mellemre veri akkor lehetek terhes?" most ilyen kérdéseket meg lehet unni egy idő után.

nem az oldallal van a baj,habnem azzal hogy egyre könnyebb internet elé kerülni így törnek be az új generációk,akik annyira sötétek mint az éjszaka,ezáltal a kérdéseik is javarészt olyan sötét mint a buksijuk.

2012. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond ez az egész az oldal "megújulásával" kezdődött. Emlékszem aznap mindenki azt írta hogy "ez meg mi? kérjük inkább vissza a régi külsőt". De mivel a régi design nem jött vissza így sokan inkább fel se jönnek azóta.
2012. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Hát pedig kár... hogy nem a tényleg fontos kérdésekre általában nem kap már az ember választ..
2012. jan. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!