Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek észre vegyék egy...

Mit tegyek észre vegyék egy elhunyt személy hozzá erősebb nemű hozzátartozói és egyik munkatársa?

Figyelt kérdés

Nem tudom szó nélkül hagyni egy halott embernek egy közösségi oldalon lévő emlék portáján lévő üzenő falra egy aljas ember, meggyalázta az elhunyt személyt nyomda festéket nem tűrő hangon. És egyben a rájuk meg emlékezőknek és rája gondoló ismeretlen jó indulatú embereknek is bele taposot a lelkébe. Főleg szegény édesanyjának a lelkébe taposot bele levél útján mert neki nem tetszet, hogy rá lett szólna ne rakja az emlék portál üzenő falára a hirdetését.



Irtam az elhunyt személy egyik erősebb nemű hozzá tartozójának és egyik erősebb nemű volt munkatársának erről a problámáról. A nyomdafestéket nem tűrő irásokat nem irtam nekik le levélben a közösségi portál levelező rendszerében. Attól tartók nem fogják időben észre venni az erősebb neműek az illető személyt aki csúnyán meggyalázta elhunyt hozzá tartózojukat az Emlék oldalán is.


Tudom mitől halt meg az elhunyt személy és mi a neve neki (személyiségi jogok miatt és kegyeleti okok miatt nem jelenitem meg), és ráadásul az illető személy aki meggyalázta az elhunyt személyt és édesanyját engem közösségi portál levelén keresztül megfenyegetett.


Nem tudom mi tévő legyek. Szóljak erről az egyik erősebb nem képviselőjének telefonon keresztól vagy hagyjam a fenébe az egészet? Mivel rajta van a telefon számuk az adatlapjukon keresztül olyan ritkán vannak fent a közösségi portálon.


Tisztelem az elhunyt személyt a volt munkájával együtt nem akkármilyen ember volt amig élők sorában volt. És még egy átlag elhunyt személyt sem illik meggyalázni.


2012. febr. 6. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

1. Megtanulhatnál magyarul fogalmazni, mert ez elég zagyva szöveg, alig lehet sejteni, hogy mit is akarsz.

2. Mit akarsz az "erösebb nemü" rokonoktól, mit csináljanak?

3. Ha a rokonokat nem zavarják az üzenetek, akkor neked semmi közöd hozzá, föként, ha a rokonok is igy látják, hogy csak okoskodsz.

3. Ha zavar, ami a közösségi oldalon megjelent, akkor irhatsz az oldal üzemeltetöjének, és kérheted, hogy ellenörizzék a bejegyzést.

2012. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. válaszadónak üzenem empátia nélküli személy ön is akkár csak a halott személyt meggyalázó személy.


2. Ne várja el tőlem hogy tanuljak meg jobban fogalmazni (a volt iskolai évemben legtöbbször 5 és 4 volt a jegyem a Nyelvtanból és 2 tanév végén volt 3 a jegyem.) A másik van egy nyelvi kommunikációs képességemnél egy fogyatékosságom, ami már 5-6 éves kortól nem fejleszthető abban jobban és átláthatóan tudjak fogalmazni.

Olyan nálam ez a fogalmazás képességének a zavara mint a nagyobb 6-7 év feletti gyermekeknél, és a felnőtt lakosság 1%-nál az éjszakai vizeletartási zavar.

2012. febr. 6. 14:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Végre szerencsém volt sikerült tájékoztatnom úgy hogy másnapra észre is vette a levelemet. És keményen megmondta az illető személynek tűnjön el az emlék portálon az üzenő falon keresztül csúnya reagáló bejegyzésével együtt is.


Nekem meg megköszönte levél útján: akkora kő esett le a szivemről nagy megszitelés volt számomra nagyon fontos hivatalos személynek segithettem.



És ennek oka tisztelem a munkájukat: mert segitenek a társadalomban élő embereken ha bajban vannak. És azért jó hogy vannak és léteznek, mert minden gyermektől fiatal korosztálynak eljön az idő amikor szüleik megöregszenek.... És nagyon nagy bajba kerülnének akkor legyen kihez elsőnek fordulni.

2012. febr. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!