Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Minden...

Mi a véleményed a Minden gyerek lakjon jól! Alapítványról, és a neki szervezett gyűjtésről?

Figyelt kérdés
nekem elég negatív,de inkább kussolok mert a kérdésre a válasz érdekel,nem az hogy esetleg engem ostorozzanak oldalakon át :D
2012. febr. 7. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2012. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt az alapítványt,de egyikről sincs jó véleményem. Az adományok egyrésze nem jut el a rászorulókhoz,hanem az alapítvány teszi el.
2012. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alapítvány biztos jó, de szerintem nem sokat segít. Egy elszegényedett családot nem húz ki a bajból 10 naposcsibe meg egy kis vetőmag, ami pár ezer forintot ér. Hol van ez a havi rezsihez, amit nem tudnak befizetni?


Ami meg a VV kampányt illeti, én mindig ezt a hetet utálom a legjobban, annyi álszent, nyálas jelenetet, amit ilyenkor bemutatnak, csodálom, hogy a villalakóknak hogyhogy nem fordul ki a gyomruk maguktól. Tesznek azok nagy ívben az éhezőkre, közben meg ájtatoskodnak, hogy mindenüket odaadnák. Alekosz vajon mennyit adott a nyereményéből a szegényeknek? Hát Szandika meg a többi a haknizások gázsijából? Kíváncsi lennék.

2012. febr. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó 5 sor nagyon talált...

meg az a ronda nő -.-" minden idők legnagyobb gyűjtése volt azt benyögött 200 millánál olyant hogy jó jó de ennél többre is képesek lennénk :O azt életébe nem látott még annyi pénzt,azt már nem is kérdezem mi lett a pénz nagy részével, mert pár családot mutattak,de a lé nagyon nagy része romák között lett szét osztva,érdekes most egy romát se tudtak bemutatni mi lett az adományokkal.Ahogy olvastam amit nem tudtak eladni azt kiszórták az árokba meg ide oda.

2012. febr. 8. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!