Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt? (Többi lent)

Miért mondják ezt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, a lányom 12 éves.Rengetegen mondják azt,hogy el van kényeztetve.Tény,hogy laptopja,érintő képernyős mobiltelefonja van.Tény,hogy minden héten elmegyünk vásárolni és mindennap olyan ruhába megy amit még nem láttak rajta,az is tény,hogy sminkeli magát.A szobája most lett megcsinálva rózsaszínre,évente ha szeretné újat csináltatunk neki.De...Hogy jön a többi gyerek,hogy neki mindene meg van,meg hogy mi milyen jól élünk.Én nem érzem,hogy el lenne kényeztetve,mert én is ugyanezt megkaptam anno a szüleimtől.De miért mondja a többi gyerek,hogy elkényeztetett kis....?
2012. febr. 8. 19:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
Neked is volt érintőképernyős telefonod? Te a jövőből jöttél?
2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pontosan azért gondolják ezt, amit leírtál. az átlag gyereknek ezek közül alig adatik meg valami. meg évente festetni a szobát? szerintem némelyik annak örül hogy van saját szobája.
2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem fog értékelni, és a jövőben is mindig el fogja várni ezeket.

Ha hirtelen tönkre mennétek, és nem tudnátok ezt megadni, amit most, akkor ti lennétek a legszemetebb szülők, amiért nem érdekel benneteket a lányotok boldogsága.

2012. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondják, mert el van kényeztetve.

Nem akarok kötekedni , de tippelek, hogy a gazdag szüleid után most egy gazdag férjed van aki eltart.

Tegyük fel hogy a lányodnak ez nem fog összejönni, és saját lábára kell majd állnia az életben ... , szerinted mekkora eséllyel fog tudni megélni ?

2012. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Nos, a lányom 12 éves.Rengetegen mondják azt,hogy el van kényeztetve.Tény,hogy laptopja,érintő képernyős mobiltelefonja van.Tény,hogy minden héten elmegyünk vásárolni és mindennap olyan ruhába megy amit még nem láttak rajta,az is tény,hogy sminkeli magát.A szobája most lett megcsinálva rózsaszínre,évente ha szeretné újat csináltatunk neki." Ebben a pár sorban te magad írtad le, hogy miért gondolják/mondják sokan hogy a lányod el van kényeztetve. Ha minden tizedik magyar gyerek így el lenne kényeztetve, akkor gazdag ország lennénk.
2012. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőkhöz. Ha valaki ágybareggelihez van szokva, akkor kemény lesz megszokni azt, hogy fél hétkor kel és busszal megy munkába.
2012. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat ! Észhez térítettetek ! Ma reggel busszal ment iskolába,nem engedtem meg neki a sminket,olyan ruhába küldtem amit már láttak rajta,a laptopját csak napi egy órát használhatja,és a galaxy s telefonja helyett egy egyszerű nokiát adtam neki.Ki volt borulva,de megmondtam a kisasszonynak, hogy nem állapot amit csinál,ja és a converse táskája helyett egy egyszerű iskolatáskát vettem neki.Még egyszer hálásan köszönöm,hogy észhez térítettetek !
2012. febr. 9. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell ennyire beszigorítani hirtelen. a telefonját azért visszaadhatod neki ismerek egy 12 évest neki is van qalaxyja :)a többivel egyetértek:)
2012. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy igazad van,de lehet nem is adom vissza neki,mert már nem hiányolja,a napokban hisztizett,sírt,hogy miért csinálom ezt,de megértette !Ma meg oda jött hozzám és azt mondta,hogy szeretlek anya !:).Azt is mondta,hogy most sokkal többen barátkoznak vele.Úgy érzem megbarátkozott az érzéssel,hogy most már nem kaphat meg mindent !Ezen a héten nem is voltunk vásárolni,sőt fel sem tűnt neki,hogy nem mentünk !Nagyon köszönöm,hogy észhez térítettetek !
2012. febr. 13. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok az eredményhez. Persze azért ne börtön legyen odaát. Ha elfogadsz egy tanácsot, azt ajánlom hogy HA sportol stb. akkor az ott elért eredmények tükrében azért add vissza neki a telóját :)
2012. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!