Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha au pairnek megyek és...

Ha au pairnek megyek és rögtön azzal kezdek a családnál, hogy szeretnék mellékállást vállalni, az rossz pontnak számít?

Figyelt kérdés
Diákhitelem van itthon, au pair leszek Németországban, ahol csak 260 eurót fizetnek. Gondoltam, hogy mivel sok lesz a szabadidőm, ezért vállalnék valami plusz munkát plusz pénzért, hogy a lehető legtöbbet tudjam befizetni a diákhitelembe. Gondoltam, hogy megkérem a szülőket, hogy segítsenek találni munkát. Szerintetek mit fognak szólni az ötletemhez? Lehet, hogy nem lesz pozitívum rögtön így kezdeni a családnál? Csak három hónapra megyek.
2012. febr. 9. 01:13
 1/2 Éva04 válasza:

Szerintem az ellen nem lehet kifogásuk, hogy a szabadidőd egy részét további munkára fordítod. Persze csak akkor, ha ez nem vesz el túl sok energiát tőled, és nem megy az au pair- kedés rovására. Maximum felvetődik bennük, hogy kevésnek találod a pénzt, na de hát ez valóban így van. :-)) A pozitív az lehet hogy látják nem szórakozni, és kalandozni mentél ki, hanem valóban dolgozni akarsz. Egy ilyen jó pont bármikor jól jöhet ha később újra kimennél.

Az volna a jó ha ők adnának neked több munkát és pénz. Véleményem szerint 3 hónap kevés ahhoz hogy két helyen is teljesíts. Kb. 1 hónap mire megszokod az új környezetet.Én négy évet voltam kint, és tapasztalatim szerint nehéz 3 hónapra munkát találni, mert minimum 6-12 hónapra keresnek. De ettől függetlenül sok sikert kívánok neked!!

2012. febr. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Németországban lakom, sok hülye törvény van, aupair nem vállalhat mellékállást hivatalosan.

2014. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!