Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg?

Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Hogyan kérdezzem meg anyát,hogy ott aludhatnék-e a barátomnál? Az a baj h senkinél se aludhattam ott nagyon aki a haverom,mert egyszerűen nem volt szokásom másoknál aludni,nemtudom miért... csak egyszer(2 hete) aludhattam ott akinél most is ott akarok aludni és 2 oka van annak hogy miért akarok ott aludni, az egyik az hogy ő a legjobb barátom és nyár óta nagyon jóban vagyunk, minden nap átjön hozzám v én megyek át hozzájuk legalábbis legtöbbször igy szokott, ebben az évben szinte még minden héten vagy én mentem vagy ő jött hozzánk és tényleg nagyon jó barátom és szeretnék vele is egy jót hülyülni mrg ilyenek, a második ok az pedig a nővére... ő évfolyamtársam és nagyon-nagyon tetszik... a suliba ő a legjobb csaj és mindenki szerint ő és nem jár senkivel... mert ő nem az a fajta lány aki minden hétvégn részegre issza magát egy discoba... és ő is kérdezte h ott alszuk ugye nálluk, és én mondtam h nagyon remélem... nagyon jóba vagyok szóval vele is.. sőt,annál sokkal többet jelent részemről mint barátság... és ezt tudja az öccse is(a legjobb barát akit fent említettem)...

én 8.-os vagyok a ,,haver" meg 7-es a lány meg szintén 8.-os és évfolyamtársam. Ha meg látom őt vagy ő lát meg engem akkor mindig elmosolyodok és ő is. Szerintem így már érthető hogy mért szeretnék ott aludni, főleg hogy a lány mondta h aludjunk már ott az ő szobájában... mert neki is jön 2 barátnője akik ikrek és ők is nagyon szépek egyébként és akkor igy 5-en nagyon jól el szoktunk lenni,tényleg velük érzem a legjobban magam... és az lenne igazábol a kérdés hogy anyát hogy kérdezzem meg hogy ott aludhatnék-e nálluk? hogy mondjam,hogy kérdezzem? holnap reggel vagy késődélután kérdezném meg,ngyon fontos hogy segítsetek!


2012. febr. 9. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon jó csajt találtál magadnak. Ilyet akarok én is. :D

Szerintem csak simán kérdezd meg (amikor jó kedvében van!), hogy ott aludhatsz-e. Én ezt csinálnám, de én is nyáron csomószor ott voltunk a barátomnál (mindketten fiúk vagyunk, meg még vagyunk jó sokan 8.-dikosok), a hátsó kertjükben a tábortűz mellett, engem el szokott engedni, de hát emberfüggő, hogy mennyire lehet meggyőzni.

2012. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megfogadtam a tanácsod :D és elengedett :D am igen, els se tudod képzeli mi jó csaj...
2012. febr. 10. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Na akkor örülök. :)
2012. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!