Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki leírná pontosan mit...

Valaki leírná pontosan mit tegyek tetóválás után?

Figyelt kérdés

Tegnap tetóváltam..

A tetóválóm azt mondta hogy a fóliát 1 óra után vegyem le, majd szappannal meg vízzel mossam meg, és azután kenjem be Bepanthennel. Ezt úgy éreztem h segít mert jól lenyugodott a bõröm. Viszont azt mondta éjszakára ne fóliázzam csak kenjem be kétszer 2 hétig mindennap. De elsõ éjszakán észre vettem h ez nem valami jó :/ Mert le dörzsölödik a krém, fáj mikor hozzá ér a takaró és szinte égett mikor felkeltem..


És ahogy észre vettem már varrasodik is, ez normális? 18 órája lett felvarrva.


2012. febr. 10. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ez a foliázás hülyeség mire jo ?:S..régen nem foliázták :S ..
2012. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tetóválóm mondta h nem kell, de mikor aludtam az összes krém lejött és k*rvára fájt reggel
2012. febr. 10. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
de ha nem birod mért csináltad?? divatbol ?:D
2012. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én mikor hazaértem, gyorsan lemostam szappanos vízzel, majd bekentem bepanthennel. Nekem azt mondták, hat óránként cseréljem a fóliázást 3 napig. Estére én mindig befóliáztam, de volt olyan, hogy nappal, délután szabadon hagytam, hadd levegőzzön. 3 nap után már nem fóliáztam estére sem. Az is teljesen normális, ha fekete trutyi jön belőle, ilyenkor távozik a festék. Estére én azért is fóliáztam, vagy csavartam be törölközőbe, hogy ne az ágyat kenje össze a festék. Kenegest bepanthennel, normális, ha fáj, elvégre sebet ejtettek rajtad. Ha varasodik, viszket, az jó jel, azt jelenti, hogy gyógyul.
2012. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2/5

Szerinted tetoválás után eltudod dönteni bírod e vagy nem? Majd legközelebb felhívlak téged bíztos jós vagy. Miért nem írtál elöbb ha tudtad h kifogom ezt írni?


A két utolsó kommentnek köszönöm :) Sokat segítettek.

Mára teljesen tökéletes :) Fel volt dagadva vagy 3x nagyobbra mint a másik bokám, viszont most egyáltalán nem, lehet még a varrasodást is megúszom :D vallszeg amikor írtam ezt a kérdést akkor még csak a szint dobta le magáról és úgy látszott mintha varr lett volna :D

Köszikösziköszi :)

2012. febr. 12. 11:53
 7/9 A kérdező kommentje:

hopp, hiba az ez elözö válaszomba .


* A tetóválás elött eltudod dönteni... *

2012. febr. 12. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:

1.Ha kész a tetoválás,akkor egy kis vazelinnel bekened,a fólia csak azért jó,hogy ne ba.szd össze a ruhád azzal a szivárgó lével,ami a sebből jön,nem jó ha sokáigrajta van,mert befülledhet,be is gyulladhat

2.A varasodás természewtes,ha nem így lenne ,akkor szar tetkód lesz,ami kikopik

2012. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tetkóban pont az a jó,hogy fáj,valamiért valamit8)
2012. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!