Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közeleg a Valentin-Nap nem...

Közeleg a Valentin-Nap nem tudom mit vegyek vagyis vannak tippek igazán nem tudom, hogy egy fiú ilyenkor minek örül? Kérnék még tippeket!

Figyelt kérdés
17 éves a barátom és és 13-án leszünk 10 hónaposak szóval nem olyan friss de nem is olyan hosszú idő de szeretnék neki valami olyat ami tényleg a szívéhez szól !Gondolkoztam. Abban, hogy sütök neki szívecske alakú tortát, vagy csináltatok egy bögrét amin a közös képünk van mert sokszor iszik reggel cappuchinót...

2012. febr. 11. 13:21
 1/2 anonim válasza:

Esetleg párna, amin a képetek van.

De a torta mellett, a muffin is aranyos lehet, egy kis díszítéssel. pl. a muffinon rajta egy 10-es.


Vagy ajándékként ezüst karkötő, hiszen már 3-4 ezerért tök jókat lehet kapni. =)

2012. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom hogy elkestem, de ha meg valaki keresne hasonlo kerdest, akkor tobb valaszt is talal: szerintem valami finom eheto dolognak minden pasi orul. :) Foleg ha a baratnoje csinalja.
2012. máj. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!