Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy nem...

Hogy mondjam el neki hogy nem akarok többet mint barátság?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel, reggelenként együtt járunk suliba , jól elszoktunk beszélgetni egymással , de egyre jobban azt érzem , hogy ő többet szeretne tőlem . Ülünk egymás mellett a buszon és átkarolja a kezem , persze én nem teszek ellene semmit sem mert nem akarom megbántani . Jah és még közölte velem a héten hogy kapok tőle valamit valentin napra . Szerintem a barátok nem vesznek egymásnak semmit sem valentin napra .. :S Rám van szállva ! :S


19/F


2012. febr. 11. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nem akarok többet, mint barátság".
2012. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De úgy hogy ne bántsam meg ? -.- :D Amúgy már kezd irritálni .. Úgy érzem sokszor hogy követ . :S :S
2012. febr. 11. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
mond neki hogy hagyjon békén a pcsába!
2012. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress neki egy pasit, a probléma megoldva.

Vagy lázasan kezdj el udvarolni egy másik lánynak, és beszélj arról a lányról neki, kérj tanácsot, hogy hódíthatnád meg. Ezzel szegényt biztos lelombozod majd.

Amúgy a beléd karolásban és abban, hogy kapsz ajándékot, az még nem tragédia.

2012. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy zavar a viselkedése, és ezt ne csinálja, mert neked ez kellemetlen. Attól nem fog besértődni, ha így mondod: Légyszíves ezt ne csináld, mert nekem ez kellemetlen.

Ha ezen megsértődik, akkor hülye p*csa, ha nem, akkor rá fog kérdezni, hogy: De miért?

Erre azt kérdezed: Biztos csak barátságot érzel irántam? Tudod az a helyzet, hogy én csupán barátként tekintek rád.


Ennyi! Téma lezárva. Ha nem száll le rólad, és nem magyarázza meg a helyzetet, akkor ne foglalkozz vele.

2012. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: majd írd a közösbe, hogy mi történt, és hogyan reagált, lehet hogy bonyolultabb a dolog.
2012. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van egy közös ismerősünk , lány.. És megkérdezte tőlem hogy nekem tetszik-e . Meg hogy járnék-e vele . Furcsa mert ezt pont azután kérdezte hogy átkarolt. :)) És azt válaszoltam neki hogy hát nem csúnya lány , és ha más lenne a kapcsolatunk akkor járnék vele persze , csak attól félek hogy megromlana a barátságunk , és a barátságunk nekem többet ér . Most ha nem lenne olyan hülye már ebből levághatta volna hogy vele is így vagyok . :)) Csak annyi a különbség hogy ő nekem úgy sem jön be mint nő . Nem az esetem . :)
2012. febr. 12. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, most ha azt mondod, hogy "ha más lenne a kapcsolatotok, akkor járnátok", akkor ezzel még benne marad a remény, hogy még bármi lehet belőle. Tudod, ha valamit nem mondasz meg egyértelműen, annak lehet EZ is az eredménye, amit leírtál, hiszen nem azt mondtad, hogy nem akarsz vele járni, hanem épp ellenkezőleg. A lányok ha nem kapnak EGYÉRTELMŰ választ, akkor hajlamosak KOMBINÁLNI. Tehát most azon van a csaj, hogy megváltoztassa a kapcsolatotokat. Kapís?
2012. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!