Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom egy pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom egy pasinak a tudtára hozni h tetszik nekem? És hogyan tudom ha én is tetszek neki? És ha ez mind megvan akk utána hogyan vezessem rá h többet akarok mint barátság?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még nem volt barátom és nem érzem ugy h érdeklek is egyáltalán valakit.... és nem tom h ez azért van e mert nem tartanak szépnek, vagy nem vagyok elég belevaló....félek...
2011. aug. 23. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Masztizol neki webcamba.
2011. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha nyíltan megmondod neki. Hidd el van elég sok pasi akik nem veszik az ilyesfajta célzásokat! :)
2011. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aranyoskám ***** válasza:
ha gondolod küldj privátot, és ha tudok segítek. nem rádhajtani akarok, mivel van bnőm, szóval ez a része kizárva.
2011. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Ha elhívod valahova(nem mozi, inkább séta, park, bármi más ahol beszélgetni lehet) és jön akkor tetszel neki. Ha 2.nak is elhívod és jön akkor is. Ha tudod hogy esetleg lemondott valami más programról miattad akkor meg főleg. Ez vissza fele is igaz, ha ő hív el valahova.


Több mint barátság rész:


A variáció: Ha megpróbál megcsókolni, akkor többet akar mint barátság.


B variáció: ha elmondod neki hogy többet szeretnél mint barátság.


kieg B hez. Nem fontos letámadni. Inkább kérdezd meg miért van veled, tetszik e benned valami neki, stb.

2011. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat :D használni fogom :)
2011. aug. 24. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha benyúlsz a sliccén és valami bekeményedik,nyert ügyed van
2014. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imadom az ilyen hulye valaszokat :ddddDdddDDDD!!! Utolsó
2014. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!