Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ilyen képeket...

Hogy tudnék ilyen képeket csinálni? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link] vagy amik ezen az oldalon vannak!

Nekem annyira tetszenek ezek a képek! Magamról, hogy tudnék ilyet csinálni facebookon is olyan jó képeket látok másokról de én nem tudok ilyet csinálni! Valami képszerkesztőt tudtok ajánlani vagy, hogy csináljak ilyen képeket? Előre is köszönööm:)


2012. febr. 11. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Lenne hozzá profi fényképezőm!
2012. febr. 11. 17:04
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Egyedül nem nagyon. :-D

Ilyen képeket egyedül, saját magadról nem tudsz csinálni. Ehhez kell valaki, aki egyrészt tudja jól kezelni a fényképezőgépet, és ami sokkal lényegesebb, hogy meg is látja a pillanat adta lehetőséget, és el is tudja kapni azt.


Nem véletlenül lesz valaki jó fotós, vagy esetleg fotóművész, ez azért nem olyan, hogy majd összeütünk valamit, és az jó lesz. :-)


Keress egy ismerőst, aki gyakorlott fotós, talán az tud hasonlókat csinálni rólad.


Pedro

2012. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, hobbi szinten fotózok én is, van egy tükörreflexesem, de ilyet magadról sosem fogsz tudni készíteni, kell keresned valakit aki segít.
2012. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem úgy gondoltam hanem ismerőssel hát vagy egy osztálytársam aki nagyon jó fotós őt megkérhetem:) köszönöm a választ!
2012. febr. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!