Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küzditek le, ha világvé...

Hogyan küzditek le, ha világvége hangulatotok támad, és semmihez nincs kedvetek a problémáitok miatt?

Figyelt kérdés
Mert én most nagyon nem érzem jól magam és képtelen vagyok úrrá lenni magamon, legszívesebben kimenekülnék a világból, elegem lett a szemtelen gyerekeimből.
2009. jún. 3. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom hogy neked ez mennyire lenne megoldás de én le szoktam dőlni aludni... egy kis pihenés általában segít nekem
2009. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megvárom a holnapot hátha jobb lesz.

Szemtelen a gyerek? Mekkora?Ha nagy indítsd útjára.El lehet menni ha nem tetszik neki valami!

2009. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit szoktál magadért tenni? Úgy értem, program, elfoglaltság szinten.
2009. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a holnapot várom...bár úgy elmennék egy kicsit egyedül sétálni, olyan szépen süt a nap...de a család nem enged...
2009. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, én is lefekszem picit (persze zárt ajtó mögött ...biztos, ami biztos :) ), esetleg egy jó kis zuhany.
2009. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Avalanche ***** válasza:
100%
Meggyőzöm magam, ha már úgyis ennyire rossz, holnap csak jobb lehet =). Fel a fejjel, dőlj le aludni, pihend ki magad. Esetleg fürdő gyertyákkal, jó zene mellett. Nekem mindig segít =)
2009. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bekapcsolom a televiziót és ott látom a mocskot,a mélyen szinvonal alatt élő emberekről,rablás,gyilkolás,kilakoltatták,épp árverezik az ingatlanát (egy élet munkája)kirugták,meghalt...jobb a kedved?Mert nekem ilyenkor jobb lesz,mert rájövök -de jó nekem:van hol laknom van mit ennem szeretnek a barátaim és valakinek lehet,hogy én vagyok a világ.Egyébként csatlakozom az elöttem szólakhoz.Eszem,fürdök és lefekszem,várom a holnapot az jobb lesz:-))
2009. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!