Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Győrben van korcsolyapálya?

Győrben van korcsolyapálya?

Figyelt kérdés
De olyanra gondolok ahova mehet kezdő is és nem bizonyos csapatok gyakorlása történik.
2012. febr. 11. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdő ne is menjen korcsolyapályára, keress inkább tavat vagy más, befagyott állóvizet. Mondjuk a Mosoni-Duna holtága? Nem tudom hogy lehet-e rajta korcsolyázni, de ha igen, akkor biztos nem lennél egyedül.
2012. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az milyen közel van? Új vagyok itt nem ismerem a környéket..., ha van Györtől nem messze is az ist le lehet írni. Amúgy úgy gondoltam hogy kezdő vagyok hogy nem dupla szaltókkal ugrálok, hanem simán (igaz még bizonytalanul) korizok.
2012. febr. 11. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, az állatkert közelében.
2012. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudod egész pontosan merre van az?
2012. febr. 12. 00:53
 5/5 bensdorp ***** válasza:

[link]

Nyugodtan mehetsz kezdőként, lehetőleg társsal, aki segít. Véleményem szerint biztonságosabb is, mint a befagyott tavak vagy holtágak, amiknek a biztonsági szintje csak szakértelemmel állapítható meg.

2012. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!