Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne becsajozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne becsajozni a korcsolyapályán?

Figyelt kérdés
A városban, ahol lakom nyílt korcsolyapálya, ahol mindig van egy csomó jó csaj. Sokat ismerek látásból, de nem beszéltem még soha velük. Hogyan mehetnék oda hozzájuk,hogyan ismerkedjek velük? Ha ott vagyok mit mondjak? Lécci adjatok tanácsot! Normális válaszokat kérek!
2011. dec. 23. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
úgy hogy kimész a jégre és szilánkosra töröd a lábad, egyből oda jönnek hozzád majd segíteni és akkor közbe tudsz velük dumálni míg a mentő ki nem érkezik. próbálj eközben a lehető legnyugodtabb maradni és kérd el a legtöbbnek a telszámát.
2011. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Elöző: LOL xdddd

Szerintem " véletlenül menj neki" de ne erősen h fejre essen!! Csak gyengéden ,megkérdezed tőle h jól van???! Megkérdezheted h engesztelés képpen meghívhatod e egy teára/forró csoki stb..... Sok sikert!!! :)))

2011. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*forró csokira (bocsi) utánna tudsz már vele beszèlgetni!! :)))
2011. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

20:41-es válaszadó nem mond hülyeséget


én pár éve hasonlóképp jártam, amikor még elkezdtem korizni tanulni a jégen, hogy szó szerint egy lánnyal egymás karjaiba csúsztunk, hát én meg ő is tartottuk egymást, hogy el ne essünk, aztán csak sikerült elesnünk és egy jót nevettünk magunkon :D


mondta is, hogy ő is csak most jött először még :D


az ilyen szitukat ki lehet használni

sok sikert! :)

2011. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem debreceni vagy véletlenül?


mert mi épp tervezünk menni jövő héten korizni, ha van kedved csatlakozhatnál hozzánk mi is a szórakozás mellett a szép lányok miatt járunk :D

2011. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem debreceni vagyok
2011. dec. 23. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
A 2. Nagyonszar! Nem szabad egyből meghívni, elötte keltsd föl az érdeklődését! Menj neki és kérdezd ezt : Te mindíg így ismerkedsz? Nem túljó! De nembánom xy vagyok ;)
2011. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 .Daniel. ***** válasza:
Utolsó remek!:) Viszont azt vettem észre, hogy az itten srácok nem igazán nyitottak az ilyesmire....
2011. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
47%

Szia

Miért kéne fellökni a csajt???? :-) Szerintem célra vezetőbb hogyha elesik egy szép csaj akkor odamész és segítesz neki a felállásban. Szerintem ez jobb módja a csajozásnak. Kipróbálására került már ;-) működik :-) 23/f

2011. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ess alá.
2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!