Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe ennek az animének?

Mi a címe ennek az animének?

Figyelt kérdés
Indavideón láttam, de nem néztem végig, most pedig meg szeretném. A helyszín egy iskola, ahol van varázs és normál tagozat. A varázslók között a főszereplő (a nevére nem emlékszem) a trombitájából egy másik lány a tollából csinált pálcát. A normál tagozatban pedig van egy srác, aki utálja a varázslókat, de a főszereplőt emlékezteti valakire, aki kis korában megmentette varázslattal. Ötlet?
2012. febr. 12. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok :D még nem láttam, ha meglesz, akkor majd biztos megnézem.Tudom nem vagyok nagy segítség, de nekem először a La Corda D'oro és a Zero no Tsukaima keveredése jutott eszembe XD

bocsi :)

2012. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogosan jutott eszedbe. Én is láttam mindkét animét (nagy kedvenceim sok más mellett), de...
2012. febr. 14. 19:27
 3/5 anonim válasza:

happiness

én is szeretem az animéket és egy csomót láttam is remélem tetszeni fog nekem tetszet:)))

u.i.:jó szorakozástxD

2012. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. márc. 9. 20:18
 5/5 anonim válasza:
Szívesen:)
2012. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!