Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan védekezzek a gyerek ellen?

Hogyan védekezzek a gyerek ellen?

Figyelt kérdés

iskolában nagyon gyakran meg szokott verni és akárkihez fordulok nem segíít, tanár szülő egyre megy...

mit tudnátok? hogyan védjem meg magam?


2012. febr. 12. 10:10
 1/8 anonim válasza:

én visszaütnék..

de amúgy miért csinálja? ennyire idióta, vagy mert (ne haragudj de) az is lehet, hogy lúzernek tart... Hányadikas vagy? Iskolaváltáson esetleg gondolkoztál már?

2012. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8 osztályos vagyok, nem tudok iskolát váltani, persze persze alig kell kibírnom még egy fél évet de akkor se bírom addig, és azért csinálja mert kihasználja hogy erős/nagy és élvezi...
2012. febr. 12. 10:17
 3/8 A kérdező kommentje:
így viszaütni nem tudok :/ valami más?
2012. febr. 12. 10:21
 4/8 anonim válasza:
hát drágám, én őszintén eltudom neked mondani, hogy engem is nagyon sokat basztattak, és én lány vagyok, de egy fiúval ki nem állhattuk egymást, és meg is ütött párszor, figyelj szivem én kibírtam, hogy elmenjek.. és ha nem olyan középiskolát választasz, ahol szintén ilyen hülyék lesznek... akkor azt nagyon jól fogod tenni. Nekem nem szólt anyukám senkinek, meg nem is kértem, a végén már leszartam mindenkit, és nem is érdekelt semmi... Amúgy azért anyukád vagy apukád bemehetne az igazgatóhoz megmondani, hogy ez így nincs rendjén. Mert akkor egy ideig elfognak kussolni elhiheted! És már nincs sok idő.. :) Amúgy meg ha fiú vagy üss csak vissza, fiúknál nem csoda, hogy verekednek... Védd meg magad drága!
2012. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is azt szeretném csak túl gyenge vok ellenee :/
2012. febr. 12. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy üss, hogy ne tudjon visszaütni, és addig rugdosd, amíg nem könyörög.

Ha utána elkap, és szarrá ver, nem baj, akkor megint eljátszod ezt vele, lényeg, hogy te légy előnyben, és használd az eszed, ezt hogy lehet.

2012. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendelj innen egy paprika spray-t, és amikor legközelebb elkezd verni, akkor bátran fújd szemen vele, garantálom hogy a hülye gyereknek elmegy egy életre a kedve még az élettől is.Ezzel móresre tudod tanítani a férget, és megtanulja...A másik meg hogy egy kisebbet, védtelenebbet ver meg. Én ezt ajánlom. (legális önvédelmi eszköz)


[link]

2012. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rugd tökön!
2012. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!