Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reggel 9 körül ittam 1-2...

Reggel 9 körül ittam 1-2 pohár bort, most meg bevettem egy szem aspirin-t, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
aspirin
2012. febr. 12. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ittam már aspirinre,antibiotikumra is. Nem lett az ég világon semmi bajom. :) Megnyugodhatsz,nem lesz semmi probléma belőle.
2012. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lesz semmi gond.
2012. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bensdorp ***** válasza:
70%

Kedves első válaszoló! Attól, hogy valakinek nem esik bántódása bizonyos szerektől vagy egyéb dolgoktól, még nem jelenti azt, hogy mással sem eshetne meg. Az orvostudományt sose helyettesítsétek anekdotákkal, mások tapasztalataival, kedves olvasók!


Kedves kérdező! Elég idő eltelt az alkohol kiürüléséig, így a bor és a gyógyszer nem befolyásolták egymás hatását. Ha közel egyszerre vetted volna be őket, azzal a gyomorfekély és a gyomor-bélrendszeri vérzések kockázatát növelted volna meg.


üdv: egy gyógyszerész

2012. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!