Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemli a bosszút?

Szerintetek megérdemli a bosszút?

Figyelt kérdés

állitólagos legjobb barátnőmről van szó..

azt mondta a volt kiszemeltemnek,hogy én azt terjesztem,hogy járunk...

szerintetek bosszúljam meg valahogy,vagy beszéljem meg vele?


2012. febr. 12. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Bosszúval nem mész semmire.
2012. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozol az egész dologgal, az a legtermészetesebb magatartás. A mai társadalomban mindenki olyan sokat ad arra, hogy mit mond a másik, kivel barátkozik/kit szeret, és kinek okoz testi, lelki, anyagi kárt. Ezek mind olyan dolgok, amik elkerülhetetlenül megtörténnek, ezért is Teljesen Fölösleges egy csepp energiát is rájuk fordítanunk, hacsak nem a pillanatban cselekedhetünk. Utólag megbosszulni valamit a legrosszabb, társadalommal együtt kialakult szokása az embernek.
2012. febr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egyet írnék, ha nem bírod visszafogni magad, feszült és ideges vagy, akkor sem azzal teszel magadnak jót, ha bosszút forralsz. A testmozgás, az azutáni mentális munkavégzés (akár egy keresztrejtvény, vagy sakkparti) és egy jóízű étkezés elmossa a feszültséget. Ezek után már nagyon könnyű lesz kizárni a gondolataidból a haragot a barátnőd iránt, és kevés önkontrollal megbocsátasz, anélkül, hogy neki említenéd. Ha látja rajtad, hogy nyugodt vagy és nem tud téged irányítani, abbahagyja az efféle magatartást és egyaránt fel fog nézni rád, ha kellő személyiséged van ehhez.
2012. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idegesen nem lehet jó döntéseket hozni! Ha megdobnak kővel dobj vissza kenyérrel, hidd el, később Ő fogja megbánni!
2012. febr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ennyi miatt h*lyeség. pedig én bosszúpárti vagyok, de ennyi miatt nem éri meg még azt se.
2012. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

átgondoltam én is...

köszi az eddigi válaszokat...

szerintetek ha nyiltan megbeszélnénk az jó döntés lenne?

2012. febr. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!