Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megveszek egy diák bérletet...

Ha megveszek egy diák bérletet a buszon de épp csak távolságin tudtam megvenni viszont a bérletet csak a szomszédos városig használom (megvettem a borsod volánon de a jászkun volánon használnám) akkor azt ugyan úgy érvényes és igénybe tudom venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire volt érthető csak volt egy kis szóváltásom a sofőrrel hogy nem a jászkun volán bérletét vettem és erre ő elő jött azzal, hogy ez olyan mintha én fizetésemet másnak adnák... szóval nem álltam le vele vitatkozni, hogy nem tök mind1 az magának nem teljesítményre dolgozik... meg ilyenek inkább ott hagytam a p*csába!
2012. febr. 13. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem mire gondolsz.


Érvényes. Gondolom a faludból a szomszédos városba jászkun volános busszal mész be. Nyilván a jászkun volán buszait használod a leginkább mert van hogy a végállomás a te falud.


Szerintem jogos hogy szóltak a borsod volános bérletért mert a borsod volán bezsebeli a pénzt, néha azzal a busszal mész (gondolom a távolsági arrafelé se megy sűrűn) de a te faludhoz ahonnan bejársz sok köze nincs mert csak átmegy rajta naponta mondjuk 5-ször. A legtöbbet nyilván a jászkun volán buszaival mész mert az a helyi volántársaság , annak megy a legtöbb járata arrafelé.


Egyik ismerősöm ugyan így járt amikor a pesti buszon vett bérletet.

2012. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!