Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tinilányok! Valakit bilincselt...

Tinilányok! Valakit bilincseltek már meg (rendőrök)? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, bilincseltek-e már meg titeket rendőrök. Írjátok le az érzéseiteket ezzel kapcsolatban. Ha bilincseltek már meg, légy szíves írjátok le hogyan történt (előre/hátra bilincseltek...)! Ha nem, akkor hogyan fogadnátok mindezt? Kort is írjatok.

Köszi



2012. febr. 14. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Miért pont a tinilányokhoz szól ez a kérdés?
2012. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
erre izgul.
2012. febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Bilincsfil vagy?
2012. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván eléggé szar érzés lehet, de kérlek.

Ha BDSM-re izgulsz akkor ne ide gyere.

2012. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem bilincseltek már meg és elis vittek a rendőrök. Felhívták a szüleimet és csak akkor mehettem el mikor a szüleim értem jöttek.
2012. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
utolsó, mit követtél el?
2012. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

igen :) a rendőrségi nyílt napon.

először kicsit féltem, mert úgy rácsapta a kezünkre és azt mondták előttem, hogy fáj,de kiakartam próbálni :DD

mikor rámtették nem is fájt mondjuk megkarcolta a kezemet

az is érdekes volt mikor a barátnőmmel összebilincseltek és nem tudtuk leszedni a rendőr meg hülyeségből el akart menni, de ez is persze a nyílt napon volt :)) mi meg orditoztunk, hogy szedjenek szét minket :))

rendőrkocsiba is ültem rendőr mellett sőt a fegyvereiket is ideadták :D tök jó volt! :DD

jaa és miközben ott voltunk egy pasit le is csuktak valamiért, de őt már igazából, úgy hozták a rendőrautóba :))

2012. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
hát igen, hiába van nyílt nap, akkor is szolgálatban vannak, ha intézkedniük kell :) de jó lehetett neked :)
2012. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
igen..az érzésem az hogy igazságtalan volt és hogy fájt :D xD 16 éves vagyok egyébként :D hátra bilincselték a kezem mert "ellenáltam" ez valójában hülyeség mert nem :D xD összeveszte esete egy fickóval valaki kihívta a rendőröket mi lökdösöttünk (én csak megvédtem magam hasbavágot csak úgy)...a fickó azt mondta rátámadtam....hát ez hülyeség 55 kg vagyok kb ő meg vagy 90 kg.Erre a rendőr félrehívott igazoltatott átnézte a ruházatom majd a fckó köpködött erre odébb akartam menni a rendőr megfogta a kezem én meg kihuzta a kezéből a karom erre otromba módon a tarkómál fogva az autóhoz vitt és és megbilincselt...szorított a bilincs eléggé ráadásul igazságtalan is volt xD
2012. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!