Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem mi van velem kicsit...

Nem értem mi van velem kicsit hosszú de kérlek olvassátok el. Kezdek megőrülni, mért lehet ez?

Figyelt kérdés
Megőrülők olyan érzések vannak bennem amiket nem értek 3hete járok egy pasival és folyton felek hogy az ex barátnője bekavar mert már volt rá példa mikor még együtt voltunk.folyton arra gondolok ,hogy elvesztem volt mar kapcsolatom de ehez hasonló érzések soha, nem tudom mit tehetnek érzem, hogy megőrülők nem akarom elvesziteni ,néha furcsán viselkedik kedvetlen és akkor mindig arra gondolok, hogy nem tetszik neki valami rá kérdek, hogy haragszik vagy valami... és mindig azt mondja hogyha lenne elmondana de én ennek ellenére parázok voltatok ti már igy?????
2012. jan. 18. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Féltékenység, önbizalomhiány, kapcsolatfüggőség.
2012. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak ön-, de a pasidba vetett bizalom is hiányzik, meg kell tudnod bízni benne, gondolom ő is így tesz veled.
2012. jan. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ne legyél féltékeny. A féltékenységgel csak elrontasz mindent. Bízz meg benne, ha szeretitek egymást VAGY NEEE, ez a te döntésed......
2012. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!