Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha sötét anyagra vagy farmerra...

Ha sötét anyagra vagy farmerra szeretnék hímezni mivel tudom előre megrajzolni?

Figyelt kérdés
A számítógépemen lévő mintát szeretném pontosan átmásolni (nincs nyomtatóm)

2012. febr. 15. 14:03
 1/5 tetris ***** válasza:
Lehet kapni szabókrétát. De szerintem megteszi egy elvékonyodott szappandarabka is.
2012. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy tudom pontosan átmásolni a mintát az anyagra?
2012. febr. 15. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
indígóval próbáld meg, még nem próbáltam ugy hogy lehet hülyeséget mondtam de hátha.
2012. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy szikével körbevágod a mintát a papíron és van egy sablonod amit csak körbe kell rajzolni a farmeron
2012. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Valahogy rá kellene tenned papírra.

Ha nem tudod kinyomtatni sehol sem, akkor:

1. Ha régi típusú a monitorod van, másold át: tegyél rá a képernyőre egy fehér papírt és rajzold át az átütő mintát. De ezt egy LCD monitornál meg ne próbáld! :D

2. Ha LCD monitorotok van de jól tudsz rajzolni, akkor szépen átrajzolod. Meg lehet csinálni pontosra, tapasztalat :) Mondjuk nem könnyű, jó szemmérték kell hozzá (de a ceruza segít ebben). Minden esetre ez jóval több idő.

Én is akartam sötét anyagra vagy farmerra hímezni, indigóval akartam megpróbálni, de végül nem került rá sor - majd egyszer, később :)

Illetve felmerült bennem is a kivágás és körberajzolás. Ebben az esetben nem szabókrétát használtam volna, mert az nekem ahhoz a mintához túl vastag lett volna, a vízzel oldható filcre esett a választás.

Ha belevágtál, kérlek írd le, hogy mivel rajzoltad át a mintát! Köszönöm! :)

2012. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!