Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vmi bajom van, mit tehetnék?

Vmi bajom van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
napok óta tiszta depresszió vagyok, alig eszek, nem beszélek szinte senkivel, és nemtudom az okát..:/ végig gondoltam de semmi okom rá. De nem akar elmúlni valamiért..:( mit kéne tennem? 16F.
2012. febr. 15. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichomókus.
2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az ilyen tünetek sosem ok nélkül vannak. Jelenleg nekem is ezek a tüneteim, azért mert elhagytak és nem tudom mit tegyek... feladjam vagy lépjek tovább. Szerintem esetleg egy megválaszolatlan kérdés zavar, nem vagy biztos valamiben ami számodra fontos, lehet, hogy mellékesnek látod, de semmi nem mellékes, ezt ne feledd. Amit ez ellen tehetsz az az , hogy mérlegelsz, átgondolod, hogy mi lehet az ami zavar. Vagy, hogy van e valami amit meg szerettél volna tenni és nem tetted... vagy esetleg lelkiismeret furdalásod van mert igazságtalannak érzel valamit amit tettel. Gondolkozz el a válasz benned van. :)
2012. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi ez csak átmeneti állapot. Néha velem is megesik, leginkább hétvégente amikor nem igazán vagyok a barátaimmal. Nézz meg egy vígjátékot, vagy pár " két pasi meg egy kicsi"-t, közben tömj magadba egy csomó popcorn-t. :) Nekem szokott sikerülni. 14/l
2012. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!