Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék hízni.160 cm...

Nagyon szeretnék hízni.160 cm és 45 kiló vagyok. Nincs semmi bajom, eszek rendesen és mégsem megy fel rám egy deka sem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy,fogadd el..:)

Én 174 cm,47kg.. és hidd el,sokat eszek.:D

2011. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( és öltözködési tippek esetleg?
2011. nov. 27. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek akarsz hizni? örülj neki hogy vékony vagy!Én is ennyi kiló vagyok csak 10cm-rel magasabb
2011. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
168/43-al azt hiszem én nyertem..:) Én már elfogadtam, hogy nekem ez jutott..tedd ezt te is. Majd felnőtt korodba mikor csak úgy jönnek rád a kilók visszagondolsz és rájössz, hogy nem is volt ez olyan rossz..:)
2011. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor valaki hirtelen elkezd diétázni, kevesebbet enni, akkor egy hét alatt is lemegy róla 3-4 kiló iis, ám amint visszatér a régi étkezési szokásaihoz, annak a lement kilóknak a többszörösét fogja visszahízni csupán azért, mert a szervezete, miután ráállt a kevesebbre, hirtelen sokat kapott, így kerülnek bele a jojó effektusba. Talán ezt kéne neked is kipróbálnod. Fogyni fogsz abban az egy-két hétben 2-3 kilót, de ez nem baj, ha utána ismét rendesen eszel annyit, amennyit szoktál, nem 3, hanem 5 kiló megy vissza.
2011. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz hízni? örülj hogy vékony vagy!! én régóta próbálok fogyni 10 kiló feleslegem van és sehogysem megy le :/
2011. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!