Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma azaz 2012 február 15-én...

Ma azaz 2012 február 15-én este 7-8 körül nem láttatok Budapest felett furcsa dolgokat az égen? Én Soroksáron bámultam az eget fél óráig és majdnem szívinfarktus kaptam. Mesélek ha érkezik jelentkező valami konkrétummal.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a tiédet nem láttam, de a feltett videók egyértelműen kívánságballonok, én is láttam, filmeztem ilyeneket. A sebességük a szél sebességétől függ, ne feledd, hogy mostanában nagyon erős szélviharok vannak.
2012. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bizony, a 80 km-es szél fújta őket.
2012. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen ezek azok a ballonok lehettek. és azért láttad gyorsabbnak a repülőtől, mert a repülő messzebb van és jóhogy lassúnak tűnik, a ballon meg nem volt messze, viszont elég kicsi ahhoz hogy a fénye miatt messzinek tűnjön neked, a szél meg játszadozott velük ezért nem ugyanabban az irányban mentek egyfolytában.
2012. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Értem amit mondtok. A formája teljesen megegyezik. Lehet a mérete is mert a távolságot nem tudtam felbecsülni. Ez nem az volt. Ezek egyszer csak megjelentek az ég közepén pár másodpercig haladtak egy bolyban és eltűntek. Egyszerre fénylettek föl és egyszerre aludtak ki. Egy század másodpercnyi különbség sem volt kettő között. Az eget hamarabb kezdtem el nézni unalmamban. Ránéztem az egyik csillagra és mozgott, a szine kékből ment át sárgába majd pirosba és eltűnt. Ezután elkezdtem nézni a többi csillagot és vagy 10-15 is mozgott közülük. Mindegyik más irányba tartott kettő kivételével. Ott egy fényesebb pontot követett egy halványabb. Mindig együtt mozogtak a köztük lévő távolság sosem változott. Valamikor jobbról jött ez a kettő valamikor szemből. Sokszor szem elől tévesztettem a felhők miatt.
2012. febr. 16. 22:18
 15/18 anonim válasza:
Szia, én is soroksáron lakom és engem is érdekelnek az UFO-k. Soroksáron merre láttad ezt a fényt?
2012. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hősök terénél egy buszmegállóban bámultam de mentek ezek minden felé. Szerintem egész Soroksárról lehetett látni ha odafigyeltél jókor az égre.
2012. aug. 30. 14:54
 17/18 anonim válasza:

Érdekes, én ugyan ilyet láttam a balatonnál http://www.youtube.com/watch?v=jQuJj-g6y2M&feature=player_em..

Este mindig figyelem a soroksári égboltot hátha látszik vmi, de eddig kevés sikerrel :S

2012. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is hasonlót csak jóval gyorsabbat és semmi rendszer nem volt a mozgásukba.
2012. szept. 10. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!