Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi okozza az iskolában tapaszt...

Mi okozza az iskolában tapasztalható aluszékonyságot? :D

Figyelt kérdés
Legyen az egyetem, vagy gimnázium.. Rendszeresen bealszom az órákon, és nem pofátlanságból, hanem egyszerűen képtelen vagyok fennmaradni. Éjszaka eleget, és jól alszom. Gondolom az is közrejátszik, hogy egytemen sokszor 2,5-3 órákat tartanak meg, szünet nélkül. Mással is előfordul ez?:D

2012. febr. 16. 14:49
 1/3 anonim válasza:
Leginkább az unalom, vagy oxigén hiányos levegő..
2012. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Az egyhelyben ülés, a jó fincsi meleg, az oxigénhiány, és a dögletes unalom. Ehhez jöhet egy olyan tanár, aki monoton hangon adja elő az anyagot, és már alszol is. Én a suliban tudtam nyitott szemmel is aludni.

Ha rádszólnak, amiért alszol, mondd azt, hogy relaxálsz.

2012. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rám nem volt jellemző az egyetemen alvás, de volt egy olyan tanár, aki 3 órán keresztül lökte a rizsát és még tábla sem volt, hogy lássunk valamit...

Hát azt végigülni mindig szenvedés volt! Nem lehet ilyenkor állandóan koncentrálni és ilyenkor jön a bólogató-elalvós fázis.

2015. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!