Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a jelenség mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jelenség mindenhol tapasztalható, vagy csak én lakom rossz környéken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hosszú kihagyás után újra elkezdtünk a barátnőimmel bulikba járni. Azt tapasztaltuk, hogy a fiúk irtó sértődékenyek lettek.

Volt olyan esetünk, hogy mentünk a buli helyszínére, erre pár fiú leszólított, minket, hogy "hova mentek szép lányok?". Még válaszolni sem volt időnk, már meg is bélyegeztek, hogy "bukó pics@k, még köszönni sem tudnak". (hozzáteszem, ők sem köszöntek, csak simán leszólítottak.)


Aztán ha valaki megpróbál velem táncolni, de én nem vagyok rá kapó és ezt a tustára is adom(nem bunkón, hanem megmondom neki, hogy szeretnék a lányokkal táncolni), már vágja a pofákat, meg bemutogat. Barátnőmet meghívta egy srác italra, ő viszont visszautasította finoman, mondván, hogy párkapcsolatban él. Erre mit mond neki a srác: "Akkor rohadj meg, idióta kurv@!"


Most komolyan, mire jó ez? Mindenhol ilyen sértődékenyek a fiúk? Lányok, tapasztaltatok már ehhez hasonlót?

Fiúk, ti viselkedtetek már így egy buliba?

Mi erről a véleményetek?


Köszönöm a normális hangvitelű kommenteket!


24/n


2011. dec. 11. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem járok bulizni...
2011. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 cynic ***** válasza:
100%
nem sértődékenyek, sokkal inkább tapló g.cik.
2011. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Valszeg mert már a századik csajok voltatok, akik visszautasították őket a külsejük miatt.
2011. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Minek jártok buliba, ha van pasitok?
2011. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem járok bulizni de ha járnék biztos le se szarnám az ilyeneket:D:D:D
2011. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak rossz napjaim, de ilyen hangnembe akkor sem beszélek senkivel, főleg nem egy ismeretlennel.


Amúgy is, mit képzelnek, így majd lesz nő, aki horogra akad? Kötve hiszem...

2011. dec. 11. 15:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért, az ember csak pasizni járhat buliba? Én konkrétan táncolni járok oda. :)
2011. dec. 11. 15:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeke a helyek tele vannak ilyen bunkókkal:S
2011. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van ha eljársz buliba,mégha van pasid akkor is. Én se pasizni járok ,pedig nem is élek párkapcsolatban,csak azért h táncoljak,kikapcsolódjak a barátaimmal.

Ezek nem sértődékenyek,hanem bunkó,tapló,*****.NEm is érdemes velük foglalkoznod,főleg nem kell ilyenekkel leállnod.Ezek egyéjszakás kalandra hajtanak,majd találnak ilyen a 15-16éves korosztályon belül.

2011. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan az ilyen tapló férfinak nem nevezhető egyedek miatt szoktam le a buliba járásról. Tök szolid külsőm van, soha nem viselkedtem félreérthetően, messziről látszott rajtam és a barátnőimen, hogy csak egymással és táncolással szeretnénk foglalkozni, mégis folyton nyomultak az idióták, és egyik sem köszönéssel indított...Rögtön az ember képébe másznak, jönnek a szánalmas szövegeikkel, taperolnának, és az istennek sem bírják megérteni, hogy az ember nem akar ismerkedni.

Hangsúlyoznám, hogy ez nem általánosítás, kifejezetten az ilyen taplókra vonatkozik a leírásom, nem másokra.

23/N

2011. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!