Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bunyó van de nem tudom hogy kell?

Bunyó van de nem tudom hogy kell?

Figyelt kérdés
Van egy idegbeteg kolléga aki próbál leszokni a cigiről és emiatt elvonási tünetei vannak idegeskedik mindig és ha valami nem tetszik neki akkor üvöltőzik a poén viszont az hogy erre a kis időre nem tudja magát kifejezni botlik a nyelve tehát egy igazi primitív Faszparasztról van szó aki jártas a küzdősportokban annyiban hagyni a dolgot nem tudom mert rosszul vagyok tőle arra gondoltam lefújom gas spre-vel és jól megrugdosom hiszen ezzel is elérhetem a kívánt hatást az erkölcsi oldala viszont nem érdekel
2012. febr. 16. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg egy VESSZŐ segíthet. vagy több.
2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Ajjaj! Ha ezen a fórumon próbálsz meg öteleteket találni, hogy miképpen bánj el az idegbeteggel, akkor inkább bele se vágj a dologba, mert rosszul sülhet el.

Az az ember, aki idegileg tökre kivan, ráadásul tanult is már bunyózni, az nagyon erős lehet, ha kitör belőle az agresszó, és elszáll az agya. Inkább ne kötekedj vele, mert te járhatsz rosszul.

Nemcsak azért, mert te kaphatsz nagyobbat, hanem azért is, mert feljelent, és rendőrségi ügyed is lehet belőle.

Inkább másképp kéne megbosszulni.

Ha többen is vagytok azon a munkahelyen, és a többiek is utálják, akkor a legjobb, ha a háta mögött alaposan kibeszélitek, és mindenki elmondja, hogy mennyire utálja az illetőt, és milyen elviselhetetlen.

Az lesz a legjobb bosszű, hogy amikor belép az irodába, akkor hirtelen mindenki elcsendesedik. Nagyon kellemetlenül fogja érezni magát, hidd el.

És még verekedni se kell vele.

2012. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megfogod a pirítóst, a szádba helyezed, összeszorítod az állkapcsod, majd elemeled a kenyeret. A szádban maradt részt pedig az állkapocs többszörös összeszorításával megrágod, majd lenyeled. Azután jöhet a következő falat..

Embereeeeek*--*

Am gázspray.

2012. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fojtsam evésbe?
2012. febr. 16. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A kollégád? Igen, fojtsd evésbe a kollégád.
2012. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!