Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválásnak való szavakat...

Tetoválásnak való szavakat idézeteket max 4-5 szavasakat?

Figyelt kérdés
Reménnyel és szeretettel kapcs.-os szöveg kéne.
2012. febr. 16. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit."
2012. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Erö veled van!Isten szeret!Örökre tiéd!az élet szép!Szeretni bolondulásig!szeretni halálig!Élni,nem csak létezni!
2012. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
I never forget you.
2012. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hmm ezek nagyon jók !

De mégmégmég !!!!:)))

2012. febr. 16. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
I'm gay.
2012. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ne mások találják már ki, hogy mit szeretnél magadon viselni egy életen keresztül ;)
2012. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak tippeket kérek, mivel gondoltam ez egy olyan oldal ahol felteszünk egy kérdést és normális válaszokat kapunk nem?:o

De köszönöm az értelmes válaszodat. :) sokat segítettél!

2012. febr. 17. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor úgy látszik új vagy az oldalon ... :D

nem, amúgy nem akartam beszólni, meg semmi, csak a tetoválások közel állnak szívemhez, és úgy gondolom, hogy mondjuk egy mintánál, ha van ötleted, megkérsz valakit, hogy rajzolja le, mert te nem a rajztehetségről vagy híres, vagy ilyesmi szöveggnél szerintem fontos, hogy olyat tetováltass magadra, amit nem csak úgy meglátsz, és hú, ez tetszik, mert akkor 1-2 év, és lehet, hogy egy életre bánni fogod. ha szöveg mellett döntesz, olyat válassz, ami jelent is valamit ... de ez csak egy tanács .. és nem beszólás akart lenni, mint ahogy az előző kommentem se .. :)

2012. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!