Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zippo öngyújtóba üzemanyag...

Zippo öngyújtóba üzemanyag alternatíva?

Figyelt kérdés
A Zippo benzin iszonyat drága. Erre mifelénk Tolna megyében 700-750 forintot is elkérnek egy kis flakonért (125 ml) és ha nagyon beosztom, akkor sem elég 2 hónapnál tovább. Esetleg valami alternatíva létezik? Fáklyaolaj, 95-ös, gázolaj, vagy ilyesmi?
2012. febr. 17. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért olyan drága,mert viszonylag szagtalanított.A benzin is jó meg a többi csak ne tartsd a zsebedben,mert azt hiszik lopod az üzemanyagot valahonnan...
2012. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem vagyok zippo párti. Vagy megveszed a drága lájtert, vagy a ruhád büdös lesz az olcsótól. Arról nem is beszélve hogy szélben, huzatban használhatatlan. Egy elegáns vihargyújtónál nincs jobb.
2012. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, de nem arra voltam kíváncsi, hogy kinek miért nem jön be a zippo... nekem bejön, kész. Első válaszolónak különösen köszönöm, megpróbálom a fáklyaolajat szerintem, mert annak nincs olyan erős szaga, aztán meglátjuk.
2012. febr. 21. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sebbenzint használok. Kb 500 Ft patikában egy 200 ml-es üveg.

Igaz gyorsabban fogy, mert illékonyabb szerintem a zippo benyánál. De ezen is megpróbálok segíteni majd, kicsi petróleumot keverek a sebbenzinhez, az kevésbé illékony. Aztán meglátjuk, mennyire hajlandó begyulladni, mennyire büdös, és mennyivel lesz takarékosabb.

2013. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!