Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányom első osztályos és a...

A lányom első osztályos és a 100-adik napra kell készitsen valamit ami 100 darabból ál. Fogalmam sincs mit csináljunk, valakinek van e ötlete?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100 darabos puzzle az első iskolai napjáról. De hogy hogy fogjátok elkészíteni? Arról nem is beszélve, hogy nem ő fogja elkészíteni, mert még nem is képes rá igazán. Ez a szülők házi feladata.
2012. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok. Azt tudom elképzelni, hogy az első iskolai napjáról készült fényképet beadjátok a Rossmann-ba, hogy készítsenek belőle 100 darabos puzzle-t. Vállalnak ilyet hozott fényképből, egyszer én is csináltattam szülinapra. Na de ezt nem ti csináltátok, a gyerek meg végképp nem.


Vagy vágja fel 100 darabra azt a fényképet, és úgy lesz belőle puzzle, azt már ő csinálja! :-)))

2012. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Meg van a véleményem arról a tanítóról aki ilyen feladatot ad elsős gyerekeknek.


Összeragaszthatsz pl valamit 100 gyufásskatulyából, mondjuk az iskola épületét vagy ilyesmi.


Esetleg levágsz száz szálat színes pamutfonalakból, minden nap "emlékére" egyet, összefonjátok valahogy és azt mondjátok, ilyen színes kavalkád volt ez az első száz nap. Ezt rövidárú voltban kapható színes selyemszalagokból is lehet.


Veszel 100 színes gombot, felfűzitek mint egy nyakláncot, minden nap emlékére. Úgy is lehet hogy a 100 színes gombot vagy kis korongokat egy nagy rajzapra ráragasztjátok valamilyen alakzatban vagy felíratot képezve, mondván hogy sok kicsi egyész alkot egy nagyszerű első 100 napot az iskolában, ahol sok eltérő dolog is jól megfér egymással és egy nagy családot alkot vagy valami hasonló, majd kitaláljátok.

Most ennyi jut eszembe, remélem segítettem valamit.

2012. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, mit csináltatok végül!
2012. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!