Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már 5 éve ismerek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 5 éve ismerek egy lányt, eddig csak neten beszélgettünk, személyesen nem találkoztunk. Mit csináljunk az első találkozásunkkor? 25/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az már rég rossz ha 5 éve neten ismerkedtetek meg.Nem hiszem, hogy igazi szerelem lehetne belőle, de egy próbált megér :) Add magadat, csak úgy mint a neten.
2011. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25 évesen már tudnod kellene randizni egy lánnyal nem gondolod??!!
2011. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Én a barátnőmet a neten ismertem meg és már több mint 4 éve együtt vagyunk. Több mint 1 éve együtt élünk. Persze minden az első találkozáskor dőlt el. Elmentünk sétálni és már az első perctől kezdve tök jól eldumáltunk, úgyhogy egy spontán koncert is belefért estére, ahol sikerült is összemelegednünk :)


25/F

2011. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, azért ez már tényleg elég kétesélyes. Azért más az ember interneten, akárhogy is "küzd" ellene. Nekem már 1 év után is bizarr volt a találkozás, nem sült el jól. 5 év az meg már huuh. Hát azért sok sikert. Séta, meki, fagyi, stb. Rá fogtok érezni.
2011. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!