Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék jelentkezni az...

Szeretnék jelentkezni az idegenlégióba de lúdtalpam van és emiatt enyhe gerincferdülésem járok úszni gyúrok tesiből és elég jó vagyok kötélmászás, minden simán megy a pszichológiai teszten is simán átmennék. Felvesznek ha csak ez a probléma?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam,nagyon szigorú a felvételi,a felvételi arány kb 10%,vagyis 100 jelentkezőből max 10 -et vesznek fel,azoknak pedig fizikailag,szellemileg topon kell lenniük,és még ott van a fegyelem,feltétel nélküli parancsvégrehajtás,a fenyítések,meghalhatsz...gondold át,van olyan hogy honvédség,kezdd ott,és ha tetszik,akkor nem koppansz majd kint
2012. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kiskorom óta katona akarok lenni :) nyáron ki akarok próbálni egy kiképzőtábort tudom hogy nem olyan de hátha :D
2012. febr. 18. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényege ugyanaz,még han nem is lőnek agyon,

hány éves vagy?Csak 18 évtől vesznek fel

2012. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17
2012. febr. 18. 22:08
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint 17 éves kortól vesznek fel
2012. febr. 18. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Szülői beleegyezéssel..de az gáz.bbbb..bon jour.jöttem lenni legionnaire,anyu elengedni engem..En is 18.szülinapom után mentem,de a pszihologian fennakadtam...
2012. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megkérdezhetném mi volt a pszichológia és egészségügyi teszten??? köszii
2012. febr. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!