Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan fekete tetováló...

Jung kérdése:

Létezik olyan fekete tetováló festéket ami koromfekete marad és nem lesz kék vagy zöld árnyalata?

Figyelt kérdés
Mitől lesz a fekete tetoválásnak kék vagy zöld árnyalata?
2012. febr. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem májusba lesz 1 éves a tetkóm de még mindig feket ahol feketének kell lennie és színes ahol színesnek kell lennie

nyilvánvalóan mikor kész sötétebnek tűnik mert rajta van egy réteg, de az lehámlik majd (nem tom lehet ezért gondoltad v nem tom)

2012. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudod milyen festéket használt hozzá a tetkós? Mert nálam a probléma, hogy hámlás után egyből kékes és nem fekete!
2012. febr. 20. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak az lehet hogy már bocs de szar festéket használt. Nekem kettő több mint hat éves, de még mindig gyönyörű fekete. A mostanit mikor csináltattam meg is dícsérte a tetováló művész hogy milyen szép élénk fekete. A mostani lila lett :)

A hámlást várd meg ne szedegesd mert kihuzkodod a festéket a bőrből lehet még alakulni fog a színe ha nagyon friss

2012. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a festék neve : Jet France Samo Ink
2012. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem a festék márkája a lényeg...Minél barnább a bőröd annál jobban "zöldül" és "kékül" a tetoválás...Páromnak is van régóta, neki is amiatt lett "kékes" mert barnább a bőre...Nekem is van de én hófehérke vagyok, az enyém még tök fekete, de én nem bánnám ha olyan lenne...
2012. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!