Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy telt a napod? Mit csinált...

Hogy telt a napod? Mit csináltál ma?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felébredtem, körbenéztem a lakásban, mondjuk olyan pici, hogy az ágybol is sikerült ezt megtennem, elég kaotikus állapotok uralkodtak, szennyesruhák, tisztaruhák, kajamaradékok, könyvek, minden f@sság szanaszét.

Hát ugydöntöttem, hogy rendet rakok és kitakarítok, de nyilván elöbb játszom egyet a gépen, majd megnézem hogy vannak a fészbukos haverok. 2 óra mulva kikeltem, és két ora alatt olyan patent rendet és tisztaságot vágtam, hogy mesélt, kár volt egy hétig huznom a dolgot. majd egy ora alatt magamat is rendbe hoztam, és ugy döntöttem, hogy meglátogatom anyukámat, a vonat indulást egy kicsit benéztem igy másfél orát vártam a vasuton, kicsit hülyére fagytam, elkezdett fájni a fejem, a vonaton a mellettem ülök almát ropgtattak negyed orán keresztül, már a könnyeim folytak ugy zavart, de hál isten leszálltak, most még mindig a vonaton ülök és unatkozmom :) és örülök, hogy valaki megkérdezte hogy telt a napom :)

Ha te is leirod a tiédet szivesen elolvasom :)

szép estét

2012. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egész nap SEMMIT, aztán eszembe jutott, hogy meg kellene csinálni négy komplett hallásutáni feladatsort angolból, amit péntekre kellett volna, de nem tudtam elővenni.

Most végeztem vele, közben beszélek egy taggal online, akiről azt tudom, hogy ki, csak hogy valamilyen Attila, és elvileg itt lakik, ahol én, de amúgy nem láttam soha.

Ja, és fura hangokat ad ki a hasam, lehetséges, hogy valami történni fog a közeljövőben. Szerintem most szólok is anyáméknak, hogy tegyék szabaddá a toalettet az elkövetkező 10-30 percben.

2012. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*azt sem tudom, hogy ki


így már értelmet nyert a mondat.

2012. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én felkeltem 9:40kor, járkáltam a lakásban, csináltam egy neocitrant mert megfáztunk, az jó rá, kb 1 óra elteltével kimentem elszívtam 2 szál cigit az erkélyen, majd vártam páromra mikor fejezi be a munkát hogy nézhessünk egy filmet, hát vártam.... 1óra körül melegítettem kaját, ettünk, ő dolgozott tovább. közbe ki ki jártam cigizni. 16:00-17:00ig neteztem, aztán a nyulam körül rendet tettem, ezután játszottam a gladiatussal, majd vártam h legyen vv, mert nézni szeretném, előtte kb 20 perces fürdés,borotválkozás, majd zöldséglevest főztem, abból sokat ettünk és indult a valóvilág, 10körül skypoltam tesómmal, volt később egy kis hancúr, majd friss levegő,cigizés, fürdés, fogmosás, most festem a körmöm és lassan fekszem, mert ma kelni kell kb 8-9 felé, megyek dolgozni.
2012. febr. 20. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!