Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt, hogy telt...

Kinek milyen volt, hogy telt az első nap a középiskolában? LENT

Figyelt kérdés
Mi történt??Rossz volt??egyedül voltál??Jó volt?Vagy csak egy átlagos nap??Hogy ismerkedtetek meg az új osztálytársaitokkal??? Lécci segítsetek mert én nagyon félek az első naptól!!!
2012. jan. 15. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell félni.

Az enyém vicces volt.

Az egyik barátnőmmel lógtunk egésznap.

Mikor mentünk át a műv.házba of. mögé ültünk és hót fáradt voltam /előző este nem aludtam/ és ásítottam egyet of. meg kiröhögött...

Meg eltévedtem egyszer :-D

Mikor előkerültem jóval becsengő után és kérdi of. hogy mi történt kiröhögött. És még mindig én vagyok az osztály bohócca.

Meg az volt első nap a csúcs hogy amikor elkezdtem unatkozni a 3.-4. óra fele felírtam egy lapra, hogy 'Zsíros kenyér van a plafonon' és körbe küldtem. Persze mindenki felnézett. Szakadtam akkorát mikor elvette of. kérdezte röhögve hogy: kivolt? mondtam neki hogy :én? azóta nagyon belopptam magam a szívébe azt hiszem...

17/l

2012. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
előző vagyok és ebbe az a poén hogy mondta az egyik gyerek hogy: hol? én csak a lábnyomott és a gumimacit látom? felnéztem és téll. ott volt. És az még azóta is ott van mikor kérdeztük,hogy hogy került oda arra azt mondta of hogy ő se tudja de már évek óta úgy van
2012. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tektektek94 válasza:
86%
Nekem végülis könnyű volt mert a volt évfolyamtársam lett az osztálytársam, és vele voltam egész nap. A második nap már kezdett összeismerkedni a csapat, az első pár nap fura lesz, de 1 hét múlva már minden oké lesz, meglátod hogy kikkel vagy egyszinten és nyitsz feléjük :) lényeg hogy jó legyen az első benyomásod
2012. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Juujj énis nagyon félek!!! Én egyáltalán senkit sem fogok ismerni ott, mert rajtam kívűl mindenki máshova megy. Félek , h senki nem akar majd barátkozni velem és egyedül leszek. Ez pedig nagyon neeem akarom!! Féélleekkk!!! Fogalmam sincs kik lesznek az osztálytársaim és ,hogy hogyan alakulnak a dolgok.
2012. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!