Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan esetbe...

Mit lehet tenni olyan esetbe a szociális segély megtartásáért ha a képességeimet meghaladó munkával bíznak meg és visszautasítom?

Figyelt kérdés
Környékünkön divat ,hogy nőket is befognak trágyát lapátolni a tehenészetbe és fát vágni.Mind a kettőhöz béna vagyok sőt még lehet a mellettem lévőt fejbe is kólintanám véletlenül és akkor jöhet a börtön.Mi a teendő ha nem bírom? Megvonhatják a segélyt akkor?
2012. febr. 19. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
rühellem a munkakerülő segélyen tenglődőket.gondolom nem azért nem vállalod amit leírtál hanem met van neked nem bejelentett más elfoglaltságod,de kérdésre válaszolva menj el az orvoshoz és beszéld meg vele hogy nyilvánítson alkalmatlannak,mondjuk allergiás vagy a trágyára vagy akármit ki lehet találni.
2012. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok munkakerülő.Évekig napszámba is jártam rengeteget.
2012. febr. 19. 22:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs más elfoglaltságom.
2012. febr. 19. 22:49
 4/5 verde ***** válasza:

Semmit! Ha munkát ajánlanak fel azt el kell fogadni, különben viszlát segély 1 évig.

Max az orvos mondhatja, hogy nem vagy alkalmas. Azért az fura megfogalmazás, hogy a sz*r lapátolás képességeimet meghaladó munka.

2012. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam.Az nem de a favágástól félek.Te nő vagy?
2012. febr. 21. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!