Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapest, X. kerület - Balkán...

Budapest, X. kerület - Balkán utca / Bihari utca lakótelep. Milyen környék?

Figyelt kérdés
Elég sok rosszat olvastam a Balkán utcára merőleges Bihari utcáról. A Balkán utca milyen? És a lakótelep, amibe mindkét utca beletartozik?
2012. febr. 20. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem ajánlom. Lepukkant prolinegyed, a szó klasszikus értelmében.
2012. febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Lemaradt: a lakótelep már egy fokkal jobb. Az előző jelzőm kifejezetten a földszintesekre vonatkozott.
2012. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!!
2012. febr. 20. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
?? én a 4 nagy panelház egyikében lakom (Balkán). a házak között nagy park van (kívülről ez nem látszik), mögöttünk újépítésű lakópark. ez a rész itt teljesen jó, a lakók jók - úgy értem nem az etnikum -, van rengeteg kisgyerekes család. hátrafelé - fertő utca, szállás utca - már gáz a helyzet. ezt itt én nagyon szeretem.
2012. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ! Írtad, hogy a környéken vannak rosszabb részek. Onnan nem mennek át a rossz arcok? Vagy elkülönülnek?
2012. febr. 26. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
nem igazán, itt nem sok dolguk van :) talán a boltokba járnak be pénzosztáskor, de elég szigorú az itteni új cba, így kezdenek leszokni róla. szerintem nagyon biztonságos ez a rész, tesóm kisbabával is lakott itt, középen vannak játszóterek, nyáron és tavasszal nagyon szép zöld minden. megcsinálták a kis utacskákat a parkon át, kaptunk padokat, uniós játszóteret (marhanagy homokozóval), kutyafuttatót is építettek, és a lakókat én nagyon szeretem, mert tényleg egyre több a fiatal család. a panelházak korszerűek, a fűtés, szigetelés, ablakok, stb. a közös költséget itt tényleg rá is fordítják a házra. közel van a metró (5 perc, ha lassan mész), és pont itt van a 3-as villamosnak a megállója, így a kék metró volnal, és az Örs, Ikea, Árkád nagyon könnyen elérhető. közel van még ugye az europark, köki, de még a westendben is ottvagy max 20 perc alatt. hirtelen ennyi jutott eszembe..:)
2012. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó környék! Amikor a 3-as villamossal arrafelé járok, szinte sosem látok jó arcú embereket.

Kőbányának vannak jobb részei is, pl. Óhegy és Újhegy.

2013. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor nekem szar arcom van.
2013. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Burger King felé a lakótelep nem vészes, hátra a Száva utca felé az 50-es években épült házak...az nem jó.
2014. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!