Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan nő, aki...

Szerintetek van olyan nő, aki szép, szerény, erkölcsös, és kedves is? (Elsősorban Fiuk/férfiaktól kérdezem, mert a nők elfogultak magukkal szemben)

Figyelt kérdés
Sokáig gondolkoztam milyen lenne számomra egy álom nő ,és így összeraktam Bár a szép az elég megfoghatatlan, kinek mi az De akár még lehet átlagos is. Nah mind1 és elkezdtem keresgélni, beregisztráltam egy társkeresőben, Ott a sok ember között biztosan van ilyen, és végignéztem több ezer adatlapot, egy csomó nővel levelet váltottam ,És nem találtam 1-et se. Ti ismertek ilyet vagy összerakva nincs ilyen nő már?
2012. febr. 20. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jobb, ha tudod: a fejedben összerakott nőt nagy valószínűséggel soha a büdös életben nem fogod megtalálni. A nők is emberek, és nekik is vannak hibáik - ellenben a fejedben élő eszményképpel. Te sem vagy hibátlan minden valószínűség szerint, szóval ne várd el ezt egy lánytól sem :)


Ne az ideált keresd, hanem azt, akivel jól érzed magad - és aki jól érzi veled magát. Igen, lesznek hibái, dehát, kinek nincsenek? A lényeg nem a külső, vagy az általad elvárt dolgok (amúgy, ez is nevetséges... Elvárni egy tulajdonságot? Milyen alapon?) hanem csupán az a kis bizsergés, hogy "A fenébe, de jó is volt vele lenni... Lenne már holnap." Ha ez megvan, onnantól nála szebb, kedvesebb lány úgysem lesz :)

2012. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Margit.
2012. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez csak 4 fő tulajdonság, Nem egy álom nőt raktam össze fejben, hogy szőke is legyen 90-60-90 és kék szem meg 170 magas és 55kg. Csak négy természetre jellemző tulajdonságot. És igen van egy csomó hibám ,mint mindenki másnak is. és senkitől nem is vártam el hogy hibátlan legyen. De ezek szerint te akkor azt mondod hogy aki ezzel a 4 tulajdonsággal rendelkezik olyan nincs? És egyébként azért mert te magalkuvó vagy és beéred azzal ami van attól miért vagyok én rossz mert én nem?
2012. febr. 20. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha létezik ilyen nő, biztos nem egy társkeresőn fogod megtalálni. Inkább templomok, szekták környékén keresd.
2012. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az erkölcs többnyire képmutatás és a vágyak elnyomása. Szerintem húzd ki a listádról. A természetesség a lényeg, ami lehet az úgynevezett erkölcshöz közel álló is, annak tudatos forszírozása nélkül is. Nem mindegy, hogy valaki természetéből fakadóan jó, vagy félelemtől, vallásos neveltetéstől vezéreltetve. Az utóbbinak hosszútávon káros hatásai vannak a személyiségre, és ez kihat az alany környezetére is. Magyarul rajtad csattan.
2012. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, bár ezt az erkölcsösséget nem úgy gondoltam és értettem mint 1-2 századdal korábban számított annak: A mai világban ami azért kicsit annak számít, úgy érzem most már szó sincsen semmilyen vágyak elnyomásáról.És azt nem is kell, de azért kicsit lehet gondolkodni és nem rögtön mindjárt és mindig a vágyak után menni. Már konkrétan arra gondolok ,hogy attól hogy valakinek nincs senkije nem kell minden héten csak úgy ágyba bújni valakivel, meg azt azért fel lehetne érni ésszel hogy nem rúgok be olyan környezetbe ahol utána ezt majd kihasználják, , stb . Inkább ilyen dolgokra gondoltam értettem.
2012. febr. 20. 12:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Etikát tanulok, azaz erkölcstant. Köze sincs ahhoz, amiről az előző válaszoló beszélt. Nincsenek dogmák, és képmutatás. A modern morál az autentikusságról szól, önazonosságról, és a helyes döntésekről, amiket mindenkinek magának kell meghoznia, külső támasz nélkül. Tehát egyfajta belső tartásról van szó.
2012. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annak örülök hogy 1 ilyet talált valaki, Margitot :) Eddig olyan túl sokan nem mondták hogy ismernek ilyet,vagy van.
2012. febr. 20. 12:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ügye szívatsz? :D


Besenyő Pista bácsit tán nem ismered? O.O


Hol élsz te, ember? :P

2012. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy ne ismerném? Azért mondtam hogy valaki talált ilyet ,Poénból , de lehet rosszul jött akkor le. :)
2012. febr. 20. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!