Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek, valamilyen...

Itepiaka86 kérdése:

Van valakinek, valamilyen tapasztalata a Gyémánt-Ablak Kft-vel?

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 13:15
 1/3 Csalódott személy válasza:

Szia!

Nem ajánlom neked ezt a céget!

Én amikor nyáron kifizettem nekik az ablak cserémet a lakásomban,3hétre vállalták a teljesítést! Két hétig még felvették a telefont, majd eltűnt az ügyvezető, telefonszámot váltott,azóta sem jelentkezett! Rendőrségen tettem feljelentést ez ügyben az illetékessel szemben! Várom a fejleményeket! De sajnos nem tudom mikor látom viszont, vagy egyáltalán látom e még a pénzem!

Senkinek nem ajánlom ezt a céget!

2012. febr. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Helló, nálunk jártak is...ablak kibontás olyan szakszerű volt, hogy leomlott a falunk...király volt. Ötször jöttek vissza hosszas könyörgések árán, hogy megcsinálják, mert ferdén volt berakva az ablak, nem lehetett kinyitni, az erkélyajtó homorú volt, annyira feszült! Igazi szakbarbárok, mindegyik! Természetesen a számcsere nem az első volt, felveszik a rendeléseket, amelyiket teljesítik, azt is szarul csinálják, aztán köddé válnak, ugrik a 7 év garanciád! Szívesen összefognék ellenük, vannak fotóink a príma munkájukról, a fogyasztóvédelem azt mondta annak idején, hogy polgári pert indíthatunk ellenük, de rengeteg lenne a költségünk és nem biztos hogy megérné az évekig húzódó per...ezért is jelennek meg újra és újra más-más néven, mert megtehetik!
2012. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 deathman válasza:

sziasztok

lehet hogy ismerem és egy emberről beszéltek

irjátok le hogy hivják

2012. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!