Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen milyen lehetőségek...

16 évesen milyen lehetőségek vannak diákmunka vállalásra Budapesten?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, szinte akármilyen munkát elvégeznék, de sajnos csak napi 4 órát tudnék vállalni 4 óra után. Milyen lehetőségeim vannak? Köszönöm előre is.

2012. febr. 20. 19:30
 1/2 VV Viki válasza:
Ne lehetőségeket keress hanem járj utánna ahol neked kedved lenne dolgozni.Bárhová meny be azzal a szöveggel hogy munkát szeretnék erre megmondják,hogy van-e érdeklődés vagy sem....De drága nehogy má te szabd meg hogy mikor jó mert úgy tutira nem lessz jó....mert nem te vagy a munkaadó :)
2012. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

AMÍG A VILÁG VILÁG LESZ A LESZ AZ MINDIG EGY SZ LESZ! (Nyelvtan, 1. osztály)

És teljesen megértelek,16 éves lány vagyok én is, és hasonló idő intervallumban tudnék csak dolgozni, és szerintem nyugodtan mondd meg, hogy mettől meddig jó neked, hiszen ha nem jó az ő ajánlatuk neked, akkor nem számít, mit gondolnak, ha meg nekik is jó akkor csak örülnek.

Azonban ma Magyarországon főleg a munkanélküliség miatt, nem igazán lehet így munkát találni. A legjobb esetben adnak egy e-mail címet, vagy valamit, ahol jelentkezhetsz.

2012. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!